Naujiena | Naujausias GPS seklys rinkoje

Apsaugokite darbo įrangą – sekite įrenginius, įrankius ar bet kokį kitą turtą su naujuoju AT2 GPS sekliu.

Su naujuoju Fleet Complete AT2 GPS sekliu galėsite pilnai stebėti ir kontroliuoti bet kokį savo energijos šaltinio neturintį turtą 

 

  • Seka įrankius ir darbo įrangą
  • Gali įspėti apie vagystes / neįprastą judėjimą
  • Padeda efektyviai išnaudoti darbo dieną
  • Kompaktiškas ir universalus
  • Baterijos veikimo laikas iki 3 metų
  • Nereikia priežiūros

AT2 įrenginio kaina 120€+PVM, metinė paslaugos licencija 60€+PVM. Juridiniams asmenims siūlome susisiekti dėl asmeninių sąlygų pasiūlymo.

Fleet Complete MGS30

Juridiniams asmenims siūlome susisiekti dėl asmeninių sąlygų pasiūlymo

coin-stack-96

Stebi įrankius ir įrangą

Naujausias GPS seklys Fleet Complete AT2 suteikia jums pilną galimybę stebėti ir kontroliuoti, kur yra jūsų daiktai. Taigi darbuotojai neišeikvoja brangaus darbo laiko ieškodami įrangos, įrankių ir mašinų ir gali tiesiogiai rasti įrangą „Google Maps“ žemėlapyje. Tai palengvina kasdienį darbą ir sutaupo daug telefono skambučių tarp darbuotojų.

coin-stack-96

Įspėja neįprasto judėjimo atveju

Jei staiga pradeda judėti tokia įranga kaip konteineriai ar pan., kuri įprastai nėra judinama, AT2 judesio daviklis įsijungia ir perspėja jus kaip įvykio savininką. Taip pat galite nustatyti darbo laiką ir gauti įspėjimus, jei įranga perkeliama ne darbo metu.

Vienu paspaudimu galite atidaryti skaitmeninį žemėlapį ir sekti įrangą bei pranešti policijai, jei tai yra neteisėtas įrangos naudojimas ar vagystė.

coin-stack-96

Efektyvesnė darbo diena

Mūsų klientai nemoka daugiau nei rinkoje įprasta kaina, tačiau gauna rinkoje pirmaujantį įrangos valdymo ir turto sekimo sprendimą, kuris taupo laiką, atliekant kasdienį darbą. Štai kodėl mes siūlome naujausią sekimo technologiją, kuri suteikia galimybę stebėti ir kontroliuoti savo ar įmonės įvairiausią įrangą daugelyje sričių. Be to, šis prietaisas yra atsparus vandeniui, tad ištisus metus atlaikys mūsų klimato iššūkius.

 
fleet management 02

Kompaktiškas ir universalus

Prietaisas (85 x 63 x 24 mm) paprastai ir lengvai dedamas ant bet kokio turto, tokio kaip priekaba, konteineris, padėklas, kopėčios ar bet kas kitas.

Gaukite kainą ->

GPS seklys su ilgu baterijos tarnavimo laiku

Su baterijos tarnavimo laiku iki 3 metų, galite būti tikri, kad turite vieną iš išmaniausių įrangos valdymo sprendimų rinkoje.

Užuot turėję siųsti savo įrangą tiekėjui ir laukti pristatymo, kol bus pakeistas akumuliatorius, su AT2 galite tai padaryti greitai ir lengvai namuose ar darbe. Su standartinėmis AAA ličio baterijomis prietaisas vėl atgyja ir tarnauja vėl iki 3 metų.

Gaukite kainą ->

 

Fleet Complete MGS030 GPS track temperature
Larm vid stöld

Įspėjimas vagystės atveju

Jei stacionari įranga, kuri paprastai stovi, staiga pradeda judėti, prietaiso judėjimo jutiklis įsijungs ir išsiųs įspėjimą. Įranga sekama skaitmeniniame žemėlapyje, o vagystės atveju GPS sekimo pagalba galima nukreipti policiją prie įrangos.  

Gaukite kainą ->

Sekite įrankius, mašinas ir įrangą jau nuo šiandien!