VIEŠAS „FLEET COMPLETE“ PRANEŠIMAS DĖL COVID–19

„Fleet Complete“ ne tik tęsia savo klientų aptarnavimo darbus visame pasaulyje, bet ir labai atidžiai stebi koronaviruso (COVID-19) situaciją ir remiasi pasaulio vyriausybinių organizacijų bei visuomenės sveikatos institucijų nurodymais ir rekomendacijomis

Mūsų svarbiausias prioritetas yra mūsų darbuotojų, klientų ir partnerių sveikata bei saugumas. Atsižvelgdami į naujausias Pasaulio sveikatos organizacijos ir vietinių medicinos institucijų rekomendacijas, sustabdėme visų „Fleet Complete“ darbuotojų verslo keliones visame pasaulyje iki tol, kol nebus pranešta kitaip.

Mes taip pat priėmėme protokolus, numatančius, kad visi biuro darbuotojai galėtų dirbti nuotoliniu būdu; turint omenyje, kad visos mūsų paslaugos yra paremtos debesų kompiuterija, darbas namuose nesukėlė praktiškai jokio verslo sutrikdymo, o visi mūsų įrankiai ir sistemos šiuo laikotarpiu veikia visu pajėgumu.

Mūsų komandos, diegiančios sprendimus objektuose, tęsia savo veiklą kaip įprasta, laikydamosi visų būtinų atsargumo priemonių, rekomenduojamų pasaulio vyriausybinių sveikatos organizacijų.

 

Verslo tęstinumo planas

Šiuo metu kiek galėdami vykdome „įprastą verslą“ ir esame priėmę Verslo tęstinumo planą, siekdami užtikrinti nuolatinį palaikymą bei paslaugas mūsų klientams ir partneriams.

Vykdydami šį planą, įkūrėme specialią COVID-19 valdymo komandą, kuri stebi greitą įvykių raidą, planuoja nenumatytų atvejų scenarijus ir imasi ryžtingų, pagrįstų veiksmų, siekdama apriboti COVID-19 plitimą, taip pat užtikrindama mūsų verslo procesų tęstinumą.

Mes tęsiame pardavimus, vykdome užsakymus, diegiame sprendimus, vykdome įvadinius bei tolesnius mokymus ir teikiame techninę pagalbą, laikydamiesi įprastos verslo praktikos.
 
Jei turite klausimų ar nuogąstavimų, nedvejodami kreipkitės į mūsų Pardavimų, Klientų sėkmės ir Palaikymo komandas. 

Mes suprantame, kad padėtis išlieka labai dinamiška, ir „Fleet Complete“ toliau atidžiai stebės įvykius pasauliniu ir regioniniu mastu, mokysis ir prisitaikys, kai bus gauta naujos informacijos. Mes ir toliau teiksime naujinius bei būsime užtikrinti savo pasiruošimu ir nenumatytų situacijų planavimu.
 
Aplinkybėms keičiantis, norime patikinti, kad „Fleet Complete“ bendrovėje mes visi darome viską, ką galime, kad valdytume ir tinkamai reaguotume į COVID-19 pandemiją, atsižvelgdami į mūsų darbuotojų, partnerių ir bendruomenių saugumą.

Pagarbiai,


Tony Lourakis
Generalinis direktorius
Fleet Complete

Mes čia ir mes jums padėsime!

 Mūsų komanda pasiruošusi jums padėti visais įmanomais būdais.