Partnerystės programa

Reklamuokite ir pardavinėkite savo sprendimus Fleet Complete parduotuvėje.
Sužinokite visas sėkmingo bendradarbiavimo galimybes.

Tapkime partneriais

Kam tinkama mūsų parduotuvė?

Fleet Complete internetinė parduotuvė tai vieta, kur jūs galite reklamuoti savo produktus ir paslaugas, kurie suderinami su Fleet Complete IoT (Interneto Dalykų) platforma. Bendradarbiaujant su mūsų profesionalų komanda, mes kartu galime sukurti aukščiausios kokybės integruotus sprendimus, kurie užtikrins klientams geriausią servisą.

Automobilių ir jų originaliosios įrangos gamintojai

Mes sujungiame visus originaliosios įrangios (OEM) ir kitus automobilių dalių gamintojus į vieną duomenų analizavimą platformą (CONNVEX).

Programinės įrangos kūrėjai

Mūsų tikslas yra suteikti vartotojui geriausią patirtį. Jei jūsų kuriama programinė įranga suteiks mūsų vartotojams puikią patirtį, mes norime su jumis bendradarbiauti.

Telekomunikacijų bendrovės

Vienas geriausių mūsų paskirstymo kanalų yra telekomunikacijų bendrovės. Jei turite bendradarbiavimo idėjų, mes visada atviri pokalbiams.

73%
mūsų partnerių gavo priėjimą prie klientų, su kuriais prieš tai neturėjo jokių verslo ryšių

82%
mūsų partnerių pagerino klientų sugrįžtamumą po to, kai integravo Fleet Complete partnerystės programą

Bendradarbiaudami su Fleet Complete, mes labai paaugome savo srityje bei pakėlėme savo paslaugas į kitą lygį.   
Shawn McMahon

CEO, Day and Ross Dedicated Logistics

Siųskite užklausimą dėl partnerystės

Atsiųskite mums daugiau informacijos, kaip mes galime bendradarbiauti, integruodami Fleet Complete platformą ir reklamuodami jūsų paslaugas ar produktus mūsų internetinėje parduotuvėje.

Kas partneriams patinka labiausiai mūsų programoje

Fleet Complete tai viena pirmaujančių pasaulyje telematikos sprendimų tiekėjų, kuri aptarnauja virš 250 000 įmonių Šiaurės Amerikoje, Europoje ir Australijoje. Tapdami mūsų partneriais, jūs turėsite galimybę padidinti savo rinkos dalį ir augti tarptautiniu lygiu, dirbant su tokio mąsto kompanijomis kaip TELUS, AT&T, T-Mobile ir Telstra.

Prisijungdami prie programos, jūs galėsite pasinaudoti profesionalių programuotojų pagalba, kad integruotumėte savo sprendimus į Fleet Complete platformą.

Fleet Complete partneriai gauna partnerystės sertifikatą, kuris suteikia pasitikėjimo klientams bei partneriams.

Jūs galite pasiekti mūsų API ir sukurti specifinį sprendimą. Tai labai paprasta ir realu, kad jūsų integracija bus paruošta po kelių dienų.