Automobilių parko valdymas

Išmanesnis bei saugesnis autoparkas keliais klavišų paspaudimais.

Išbandykite demo versiją

car-tracking-01

GPS transporto kontrolės sprendimas – turėkite aiškius duomenis apie savo automobilių parką

Fleet Complete siūlo jums pažangų, GPS pagrindu veikiantį transporto kontrolės bei nutolusių darbuotojų valdymo sprendimą, kuris veikia interneto naršyklėje arba išmaniajame telefone ir suteikia jums aiškius duomenis realiu laiku apie kuro sąnaudas, darbo valandas, transporto lokaciją, vairavimo stilių ir elgseną. Galite sutaupyti darbuotojų laiką, naudodami automatiškai užsipildančius kelionių lapus. O, pasirinkus inovatyvų rezervacijų sprendimą bendro naudojimo automobiliams, pakaks tik išmaniojo telefono, kuriame darbuotojai galės lengvai rezervuoti automobilį savo kelionei.

Pažangus ir universalus sprendimas leidžia jums efektyviau valdyti personalą ir jiems paskirtas užduotis, optimaliai planuoti transporto maršrutus ir motyvuoti darbuotojus vairuoti saugiai ir efektyviai. Sprendimas yra itin lankstus ir gali būti pritaikomas prie jūsų verslo poreikių.

Skaitykite daugiau →

VIETA ŽEMĖLAPYJE

Prisijunkite ir sekite transporto buvimo vietą realiu laiku – tiek mobiliojoje programėlėje, tiek interneto naršyklėje. Su mūsų sprendimu turėsite tikslius duomenis, ne tik, kur šiuo metu yra jūsų automobiliai, bet ir už biuro ribų dirbantys darbuotojai. Taip pat galėsite matyti, kiek laiko jie sugaišo atlikti paskirtas užduotis.

KURO SĄNAUDŲ KONTROLĖ

Stebėkite kuro sąnaudas ir matykite aiškią autoparko išlaidų apžvalgą. Patogiai analizuokite savo automobilių maršrutus, keliones, įvykius.

calendar_milestones-96png

AUTOMATINIS KELIONIŲ ŽURNALAS

Daugiau nebereikės ranka žymėtis visų savo kelionių ir siųsti ataskaitos buhalterijai mėnesio gale. Fleet Complete kelionių žurnalas tai paprasčiausias būdas užpildyti kelionės lapą bei pateikti visą su važiavimais ir išlaidomis susijusią informaciją.

Bendrinamų automobilių rezervacijos sistema

Didelė dalis kompanijų naudoja Excel arba Outlook automobilių rezervacijai įmonės viduje. Tokių nepritaikytų įrankių naudojimas atima daug laiko, o įmonė neturi kompleksinių duomenų, kurie darbuotojai ir kaip dažnai naudoja įmonės automobilius. Išmanioji Fleet Complete automobilių Rezervacijos sistema siūlo puikų programinį sprendimą automobiliams dalintis ir rezervuoti, bei apžvelgti statistiką ir priimti racionalius parko valdymo sprendimus.

Bendrinamų automobilių naudojimas yra auganti tendencija, kuri ne tik padeda sutaupyti, efektyviai naudojant autoparką, bet ir padeda sumažinti taršą mūsų planetoje. Remiantis Fleet Europe ir Global Fleet atliktais tyrimais, numatoma, kad iki 2030-ųjų metų bendrinamų automobilių naudojimas išaugs iki 73% visų automobilių kiekio, lyginant su 30% skaičiumi šiuo metu.

Skaitykite daugiau →

Carsharing_2web
icon-reservation1

REZERVUOKITE AUTOMOBILĮ TELEFONE

Darbuotojai gali rezervuoti automobilius ir valdyti rezervacijas savo išmaniuosiuse telefonuose, taip pat gauti pranešimus apie  rezervacijos patvirtinimą arba pakeitimą. Sprendimas suderinamas su populiariausiais kalendoriais, įskaitant Outlook, todėl paslauga naudotis itin patogu.

icon2

BERAKTIS ATRAKINIMAS

Daugiau nebereikės saugoti krūvos automobilių raktų, nes vairuotojas galės atrakinti automobilį mobiliojoje programėlėje. Sistema leidžia atsirakinti duris ir užvesti automobilį tik rezervavusiam ir autorizuotam vartotojui.

report-icon-96

AUTOMOBILIŲ UŽIMTUMO ANALIZĖ

Naudodami rezervavimo sistemos ataskaitas, jūs galite analizuoti automobilių užimtumą pagal automobilio tipą, dieną, asmenį ar skyrių, taip pat įvertinti realų poreikį automobiliams mėnesio, savaitės, paros pjūviu.

AUTOMATINIAI PRIEŽIŪROS PRIMINIMAI

Reguliari automobilio priežiūra sumažina nusidevėjusių mazgų gedimo riziką, be to, automobilis, kuriam laiku atliekami aptarnavimai, sunaudoja mažiau degalų. Mūsų priminimų modulis leidžia jums nustatyti automatinius pranešimus, kuriuos galite gauti SMS žinute arba elektroniniu paštu. Jūs turėsite informaciją, kiek vienas ar kitas automobilis dar gali važiuoti iki artimiausio būtino apsilankymo servise, o visi reguliarūs aptarnavimai registruojami sistemoje.

41808619 – portrait of an auto mechanic at work on a car in his garage
feedback_note-96

SISTEMINGA PRIEŽIŪRA

Jūs galite patogiai sudėlioti visų reguliarių automobilio aptarnavimų grafiką ir gauti priminimus artėjant jų nustatytam laikui. Reguliarių aptarnavimų proceso valdymas taps sistemingas ir sklandesnis.

signature-icon-96

PERŽIŪRĖKITE PRIEŽIŪROS IŠLAIDŲ ATASKAITĄ

Jūs turėsite visus duomenis apie sąnaudas, patirtas atliekant automobilių technines apžiūras, reguliarius aptarnavimus, remontą, draudimą ir kt. Tokiu būdu greičiau sutvarkysite išlaidų ataskaitas, taip pat sutikrinsite, ar kuro kortelės išlaidos sutampa su automobilio buvimo vieta degalinėje kuro pirkimo metu.

install_icon

AUTOMATINĖS ATASKAITOS

Galite susikurti ir atsisiųsti ataskaitas apie visus atliktus ir numatomus reguliarius aptarnavimus. Turėsite aktualią informaciją, kiek kilometrų transporto priemonės dar gali nuvažiuoti iki artėjančio reguliaraus aptarnavimo, taip pat galėsite patogiau planuoti artėjančius aptarnavimo laikus ir išlaidas.

TACHOGRAFO INFORMACIJA REALIU LAIKU

Mūsų sistema gali nuskaityti tachografo duomenis realiu laiku, parodydama iki artimiausio poilsio likusį laiką; per dieną likusį vairuoti laiką; artėjantį dienos poilsio laiką; per savaitę likusį vairuoti laiką; artėjantį savaitės poilsio laiką ir paskutinio būsenos pasikeitimo laiką. Taip pat galite matyti visus vairuotojo pažeidimus kelionės metu.

Skaitykite daugiau →

PaperLess-96

TACHOGRAFO BYLŲ ATSIUNTIMAS

Įstatymai reikalauja laiku nuskaityti ir saugoti tachografo duomenis, tačiau ne visada fiziškai įmanoma juos atsisiųsti iš toli kitoje šalyje važiuojančio vilkiko. Mūsų sprendimas leidžia atsisiųsti visą reikalingą informaciją nuotoliniu būdu, o duomenys gali būti archyvuojami mūsų sistemoje.

feedback_note-96

TACHOGRAFO DUOMENYS REALIU LAIKU

Jūs turėsite visus duomenis apie transporto lokaciją realiu laiku, kiek laiko važiavo vairuotojas, kada jis turėjo poilsio pertrauką ir kiek laiko jam dar galima vairuoti.

load-planning-96

KURO SĄNAUDŲ KONTROLĖ

Į vilkiką gali būti įmontuojami kuro lygio davikliai arba kuro sąnaudų skaitikliai, perduodantys informaciją apie kuro lygį ir jo pokyčius, arba variklio sąnaudas. Jūs taip pat galėsite nustatyti automatinius pranešimus, perspėjančius apie staigų kuro kiekio bake sumažėjimą.

Sumontuosime įrangą pagal jūsų poreikius

Sumontuosime įrangą į bet kokio tipo transporto priemonę jums patogioje vietoje ir patogiu metu. Esant poreikiui, padėsime ir išmontuoti. Mūsų meistrai turi didelę patirtį ir nuolatinius apmokymus, todėl garantuojame aukščiausios kokybės paslaugą. Leiskite mums pasirūpinti jūsų transportu.

27723147_s

Mes turime jums sprendimą!

Mums rūpi jūsų autoparkas - leiskite mums jį optimizuoti.