Saugumo valdymas

Užtikrinkite nutolusių ir vairuojančių darbuotojų saugumą

Išbandykite demo versiją

SKATINA VAIRUOTI SAUGIAU IR EKONOMIŠKIAU

Mūsų sprendimas padeda vairuotojams stėbėti savo vairavimo elgseną, pavyzdžiui, greičio viršijimą, staigią akseleraciją ir stabdymą, bei kitus veiksmus, kurie gali sukelti pavojingas situacijas. Mobilioji programėlė paruošia vairuotojui suvestinę, kurios rezultatus vairuotojai gali lyginti tarpusavyje bei vertinti, kaip jų vairavimo elgsena gerėjo, pradėjus naudotis programėle. Jūs, tuo tarpu, turėsite informatyvias visų duomenų ataskaitas. Be to, nuolat žinodami vairuotojų lokaciją realiu laiku, galėsite operatyviai nusiųsti pagalbą, įvykus nenumatytai situacijai.

crash-side-96

AUTOMATINIS PRANEŠIMAS, SUSIDŪRUS AUTOMOBILIAMS

Jūs galite nustatyti sistemoje įvykį, kuris siųs jums automatinį pranešimą, jei automobilis pateks į avariją. Tai padės greičiau sureaguoti į įvykį, o vėliau jūs turėsite visą reikalingą medžiagą įvykiui ištirti.

MOTYVACIJA DARBE

Kiekvienos kelionės pabaigoje vairuotojui yra suskaičiuojamas asmeninis reitingas, vertinamas pagal greitį, staigius stabdymus ir pagreitėjimus bei stovėjimą laisvais sūkiais. Vairuotojai gali matyti vieni kitų vairavimo reitingus, stebėti, kieno vairavimas pagerėjo ar pablogėjo, tai kelia vidinę darbuotojų tarpusavio motyvaciją vairuoti kuo geriau.

TAUSOKITE SAVO TRANSPORTĄ

Agresyvus vairavimo stilius kenkia transporto priemonei ir trumpina jos tarnavimo laiką. Išvenkite bereikalingo nusidevėjimo ir brangaus remonto.

VAIRAVIMO IR POILSIO LAIKO INFORMACIJA

Mūsų sistema turi galimybė nuskaityti tachografo duomenis realiu laiku, išskirdama kelionės, darbo ir poilsio periodus. Taip jūs galite užtikrinti, kad darbuotojai turėjo pakankamai poilsio prieš reisą. Taip pat jūs galite matyti visus vairavimo taisyklių pažeidimus, jei tokių buvo kelionės metu. Jūs turėsite visą informaciją, ar vairuotojai tikrai laikėsi poilsio režimo, o patikrinimų atveju galėsite atsisiųsti tachografo bylas nuotoliniu būdu.

report-icon-96

VAIRAVIMO REŽIMO APŽVALGA REALIU LAIKU

Jūs turėsite realius duomenis, kur šiuo metu yra transporto priemonė, kas ją vairuoja ir kaip ilgai be poilsio, kiek laiko liko važiuoti iki artimiausios poilsio pertraukos, ir t.t.

Daily-Tasks-Icon-96

PRANEŠIMAI DĖL POILSIO LAIKO

Vilkiko ar autobuso vairuotojas gaus automatinį pranešimą, jei nesustos pailsėti nustatytu laiku.

PATIKRINIMO PROCEDŪROMS

Patikrinimo metu, turėkite visas reikiamas bylas darbo ir poilsio ataskaitoms paruošti.

PAGALBA IŠTIKUS PAVOJUI

Bendradarbiaudami su G4S apsaugos kompanija, mes siūlome sprendimą, kuris ištikus pavojui, nusiųs signalą į G4S apsaugos centrą. Į transporto priemonę yra įmontuojama speciali apsaugos įranga ir pavojaus atveju, bus nustatyta automobilio buvimo vieta ir į ją bus nusiųstas artimiausias apsaugos ekipažas.

icn-geofencing-1

DARBUOTOJŲ LOKACIJA ŽEMĖLAPYJE

Jūs turėsite pilną informaciją, kur šiuo metu yra jūsų darbuotojai. Tai leis jums greitai sureaguoti ir nusiųsti pagalbą, iškilus nenumatytai situacijai.

radio-tower-96

PAVOJAUS MYGTUKAS

Pavojaus mygtukas – tai papildoma funkcija, kuri leis jums iškviesti pagalbą nenumatytose situacijose. Mygtukas montuojamas paslėptoje vietoje, todėl kiti jo nepastebės.

Drivers-status1-96

AUTOMOBILIO SIGNALIZACIJA

Automobilio signalizacija gali siųst aliarmą apie signalizacijos suveikimą. Savalaikė reakcija į tokį aliarmą gali apsaugoti automobilį nuo didesnės žalos ar net vagystės.

 

SUMONTUOSIME ĮRANGĄ PAGAL JŪSŲ POREIKIUS

Sumontuosime įrangą į bet kokio tipo transporto priemonę jums patogioje vietoje ir patogiu metu. Esant poreikiui, padėsime ir išmontuoti. Mūsų meistrai turi didelę patirtį ir nuolatinius apmokymus, todėl garantuojame aukščiausios kokybės paslaugą. Leiskite mums pasirūpinti jūsų transportu.

27723147_s

Mes turime jums sprendimą!

Mums rūpi jūsų autoparkas - leiskite mums jį optimizuoti.