Transporto kontrolė logistikos įmonėms

Visada žinokite, kur šiuo metu yra jūsų transportas ir puspriekabės, bei kontroliuokite temperatūros lygį jose. Jūs galite būti tikri, kad temperatūrai jautrius produktus pristatysite idealios būklės. Taip pat mūsų sprendimas padės jums sekti kuro sąnaudas bei vairuotojo darbo ir poilsio laiką. Sistema gali automatiškai reguliariai nuskaityti ir saugoti tachografo duomenis bei .ddd bylas, kurias pasieksite bet kuriuo metu.

Marius Tamošiūnas

Nordnet

Pasak UAB „Nordnet“ transporto parko vadovo, „Fleet Complete Lietuva“ pasiūlyti sprendimai ir technologijos labiausiai gelbsti trijose srityse: planuojant maršrutus, stebint automobilių buvimo vietą ir temperatūrą juose įrengtuose šaldytuvuose.
Kilus klausimams, vadybininkas bet kurią akimirką gali matyti, kur konkretus automobilis yra, patikslinti klientui, kada krovinys jį pasieks ir pan. Transporto kontrolės įranga fiksuoja ir visus sustojimus, durų atidarymus, per nuotolį nuskaito ir perduoda visą vairuotojo kortelės informaciją. Tai reali pagalba už maršrutų planavimą, klientų aptarnavimą atsakingiems vadybininkams.
Ne mažiau nei efektyviai parengtas maršrutas bendrovei UAB „Nordnet“ svarbu, kokiomis sąlygomis yra pervežamas krovinys, nes net menkiausi temperatūros pokyčiai gali gerokai pakenkti šaldytų ar atvėsintų produktų kokybei, o kartais net visiškai juos sugadinti. Prisiminkime, šiais automobiliais vežami ir valgomieji ledai, ir jūros gėrybės.
Technologijos leidžia lengviau atsikvėpti ir tiems, kurie rūpinasi automobilių parku – įranga fiksuoja nuvažiuotus kilometrus, primena, kada reikia atlikti techninę automobilio priežiūrą.

Marius Tamošiūnas

UAB „Nordnet“ Transporto parko vadovas

KODĖL VERTA NAUDOTI FLEET COMPLETE SPRENDIMUS?

Stebėkite savo transportą

Matykite visas savo transporto priemones žemėlapyje ir žinokite, kas vyksta darbo objektuose. Nereikalingi viršvalandžiai, neefektyvus darbas ar darbas dviem pamainomis gali turėti įtakos darbo efektyvumui.

load-planning-96
Kuro sąnaudų kontrolė

Į vilkiką gali būti įmontuojami kuro lygio davikliai arba kuro sąnaudų skaitikliai, perduodantys informaciją apie kuro lygį ir jo pokyčius, arba variklio sąnaudas. Jūs taip pat galėsite nustatyti automatinius pranešimus, perspėjančius apie staigų kuro kiekio bake sumažėjimą.

poi-icon
Specifinių zonų nustatymas

Nustatykite specifines zonas žemėlapyje ir sekite, kaip dažnai transportas įvažiuoja ir išvažiuoja iš nustatytos teritorijos. Tai padeda stebėti valdomo objekto produktyvumą ir kontroliuoti stacionarios įrangos judėjimą.

PaperLess-96
Tachografo bylų atsiuntimas

Įstatymai reikalauja laiku nuskaityti ir saugoti tachografo duomenis, tačiau ne visada fiziškai įmanoma juos atsisiųsti iš toli kitoje šalyje važiuojančio vilkiko. Mūsų sprendimas leidžia atsisiųsti visą reikalingą informaciją nuotoliniu būdu, o duomenys gali būti archyvuojami mūsų sistemoje.

feedback_note-96
Tachografo duomenys realiu laiku

Jūs turėsite visus duomenis apie transporto lokaciją realiu laiku, kiek laiko važiavo vairuotojas, kada jis turėjo poilsio pertrauką ir kiek laiko jam dar galima vairuoti.

electrical-sensor-96
Puspriekabių stebėjimas

Įsitikinkite, kad transportavimo metu kroviniai nebus pažeisti ar sugadinti. Stebėkite, ar temperatūra puspriekabėje yra normos ribose. Jūs galite būti tikri, kad temperatūrai jautrūs kroviniai bus pristatyti idealios būklės.

temperature
Temperatūros pokyčiai

Gaukite įspėjimus, kai temperatūra pasiekia per aukštą ar per žemą lygį.

iceman_cream_van_refrigerator_reefer_refrigerated_truck_transport_refrigerator
Specifinių krovinių gabenimas

Laikykitės klientų ar normatyvinių reikalavimų, gabendami delikačius krovinius. Davikliai leis jums stebėti visus svarbius indikatorius realiu laiku.

install_icon
Reguliarus aptarnavimas

Įdiegę priežiūros programą, išvengsite kritinių gedimų, didelio remonto kaštų ir prastovų. Artėjant prie nustatytų ridos, datos ir variklio darbo valandų ribų, mūsų Priežiūros Modulis atsiųs jums priminimą į mobilųjį telefoną ar kitu jums patogiu būdu.

logistika-laptop

Pažiūrėkite, kaip atrodo Fleet Complete transporto kontrolės sprendimas