Apie mus

Ecofleet nuo šiol Fleet Complete

2018 metais Fleet Complete įsigijo Ecofleet, telematikos sprendimų tiekėją, veikiantį Baltijos ir Skandinavijos šalyse. Prieš sandorį, 50 % Ecofleet akcijų priklausė investicinei bendrovei Ambient Sound Investments, kurią sukūrė Skype bendrasavininkai iš Estijos. Po sandorio Ecofleet vadovybė ir toliau valdo bendrovę Baltijos ir Skandinavijos šalyse.
Fleet Complete tai tarptautinė kompanija, kurią 2000 metais įkūrė Tony Lourakis ir Andrew Merisa ir kuri iš pat pradžių specializavosi telematikos sprendimuose logitikos bei kurjerių verslui. Šiandien Fleet Complete yra pasaulyje pirmaujanti bendrovė, siūlanti IoT paslaugas automobilių parkui, turtui bei mobiliajai darbo jėgai valdyti. Kompanija aptarnauja virš 600 000 objektų ir virš 40 000 įmonių visame pasaulyje. Pagrindiniai partneriai: AT&T JAV, Telus Kanadoje, Telstra Australijoje ir T-Mobile Europoje. Fleet Complete jau kurį laiką laikoma viena sparčiausiai augančių kompanijų Šiaurės Amerikoje, laimėjusi ne vieną apdovanojimą inovacijų ir sparčiausiai augančių bendrovių srityse.
Lietuvos rinkoje Fleet Complete siūlo GPS pagrindu veikiančius sprendimus transportui ir mobiliesiems darbuotojams valdyti. Pagrindinį dėmesį kompanija sutelkia į automobilių parkų ir darbo jėgos optimizavimą, kuris, mūsų klientų nuomone, padeda jiems sumažinti kaštus ir padidinti pelną. Mūsų produktai apima standartinius sprendimus visiems automobilių parkams, tačiau taip pat mes galime sukurti ir individualius, jūsų verslui pritaikytus sprendimus. Mūsų stipriosios pusės yra profesionalūs darbuotojai, sistemingas produktų plėtojimas, aukštos kokybės programiniai sprendimai bei orientacija į klientą. Mes siūlome sprendimus įvairių sričių verslams ir organizacijoms: žemės ūkio, logistikos, transporto, energetikos, telekomunikacijų, statybos, gelbėjimo tarnybų, renginių organizavimo, finansų ir kt. Baltijos šalyse mūsų paslaugomis naudojasi daugiau nei 40 000 objektų.
Mūsų sprendimai automatizuoja kasdieninę autoparkų veiklą ir suteikia aiškią vartotojui reikalingų rodiklių apžvalgą realiu laiku. Savo klientams mes garantuojame aukštos kokybės paslaugas – turime daug patirties ir norime ja pasidalinti su jumis.
Mūsų klientai Baltijos šalyse: G4S, DSV, Telia, Schindler, Caverion, Cramo ir 6000 kitų įmonių.

Pardavimų komanda

Raimondas Laurelis

Raimondas Laurelis

Pardavimų vadovas

Dainius Kerevičius

Dainius Kerevičius

Projektų vadovas

Edvardas Talačka

Edvardas Talačka

Klientų vadybininkas

Tomas Stonys

Tomas Stonys

Pardavimų projektų vadovas

Neringa Juškaitė

Neringa Juškaitė

Pardavimų vadybininkė