Apie mus

Ecofleet nuo šiol Fleet Complete

2018 metais Fleet Complete įsigijo Ecofleet, telematikos sprendimų tiekėją, veikiantį Baltijos ir Skandinavijos šalyse. Prieš sandorį, 50 % Ecofleet akcijų priklausė investicinei bendrovei Ambient Sound Investments, kurią sukūrė Skype bendrasavininkai iš Estijos. Po sandorio Ecofleet vadovybė ir toliau valdo bendrovę Baltijos ir Skandinavijos šalyse.

Fleet Complete tai tarptautinė kompanija, kurią 2000 metais įkūrė Tony Lourakis ir Andrew Merisa ir kuri iš pat pradžių specializavosi telematikos sprendimuose logitikos bei kurjerių verslui. Šiandien Fleet Complete yra pasaulyje pirmaujanti bendrovė, siūlanti IoT paslaugas automobilių parkui, turtui bei mobiliajai darbo jėgai valdyti. Kompanija aptarnauja virš 600 000 objektų ir virš 40 000 įmonių visame pasaulyje. Pagrindiniai partneriai: AT&T JAV, Telus Kanadoje, Telstra Australijoje ir T-Mobile Europoje. Fleet Complete jau kurį laiką laikoma viena sparčiausiai augančių kompanijų Šiaurės Amerikoje, laimėjusi ne vieną apdovanojimą inovacijų ir sparčiausiai augančių bendrovių srityse.

Lietuvos rinkoje Fleet Complete siūlo GPS pagrindu veikiančius sprendimus transportui ir mobiliesiems darbuotojams valdyti. Pagrindinį dėmesį kompanija sutelkia į automobilių parkų ir darbo jėgos optimizavimą, kuris, mūsų klientų nuomone, padeda jiems sumažinti kaštus ir padidinti pelną. Mūsų produktai apima standartinius sprendimus visiems automobilių parkams, tačiau taip pat mes galime sukurti ir individualius, jūsų verslui pritaikytus sprendimus. Mūsų stipriosios pusės yra profesionalūs darbuotojai, sistemingas produktų plėtojimas, aukštos kokybės programiniai sprendimai bei orientacija į klientą. Mes siūlome sprendimus įvairių sričių verslams ir organizacijoms: žemės ūkio, logistikos, transporto, energetikos, telekomunikacijų, statybos, gelbėjimo tarnybų, renginių organizavimo, finansų ir kt. Baltijos šalyse mūsų paslaugomis naudojasi daugiau nei 40 000 objektų.

Mūsų sprendimai automatizuoja kasdieninę autoparkų veiklą ir suteikia aiškią vartotojui reikalingų rodiklių apžvalgą realiu laiku. Savo klientams mes garantuojame aukštos kokybės paslaugas – turime daug patirties ir norime ja pasidalinti su jumis.

Mūsų klientai Baltijos šalyse: G4S, DSV, Telia, Schindler, Caverion, Cramo ir 6000 kitų įmonių.

Pardavimų komanda

Raimondas Laurelis

Raimondas Laurelis

Pardavimų vadovas

Dainius Kerevičius

Dainius Kerevičius

Projektų vadovas

Edvardas Talačka

Edvardas Talačka

Klientų vadybininkas

Tomas Stonys

Tomas Stonys

Pardavimų projektų vadovas

KAD AUTOPARKAI KLESTĖTŲ

Mūsų misija – kurti pažangius sprendimus autoparkus turinčioms įmonėms – tiek didelėms, tiek mažoms.

„Fleet Complete“ padeda įveikti iššūkius, su kuriais mūsų klientai susiduria kiekvieną dieną, suteikdama jiems prieigą prie integruotos telematikos platformos, kuri geriausiai atitinka jų poreikius. Transporto priemonės, mobilūs darbuotojai, kroviniai, stacionarūs ištekliai ar viskas iš karto – galime viską sujungti į vieną sistemą.

Mūsų vizija – sukurti visapusiškai sujungtą sistemą, kad klientai iš viso pasaulio galėtų naudotis geriausiais sprendimais rinkoje. Štai kodėl nenustojame ieškoti naujovių savo sektoriuje ir plėtojame naudingas partnerystes bei įtraukiame trečiąsias šalis – tokiu būdu siekiame užtikrinti optimalią naudotojų patirtį.

Pagrindinė priežastis, dėl kurios galime vadinti save sparčiausiai augančia telematikos sistemų tiekėja visame pasaulyje, – tai dešimčių tūkstančių klientų pasitikėjimas, kurį pelnėme už tai, kad padedame jų autoparkams klestėti.

MŪSŲ KERTINĖS VERTYBĖS

Lithuanian_FC_Company_Values_1080x1080
icon-people

ŽMONĖS

„Fleet Complete“ – tai atsidavusių, pažangiai mąstančių ir aistringų žmonių komanda, kuri sparčiai žengia sėkmės keliu. Kunkuliuojanti verslumo dvasia ir gabių asmenybių sinergija sudaro puikias sąlygas sparčiai augti bei plėsti galimybių ribas.
icon-customer

SVARBIAUSIA KLIENTAS

Mūsų klientai yra visos mūsų veiklos ašis. Nuo produktų vystymo iki naudotojų patirties ir klientų aptarnavimo – visose srityse stengiamės pasiūlyti klientams geriausius sprendimus. Mūsų tikslas – padėti įmonėms suklestėti pašalinant veiklos trukdžius, didinant efektyvumą ir užtikrinant pelningą darbą.
icon-partners

TELEKOMUNIKACIJŲ PARTNERIAI

Kaip telematikos sistemų ir daiktų interneto tiekėjai, siekiame užtikrinti, kad mūsų klientai galėtų naudotis patikimomis stambių mobiliojo ryšio operatorių paslaugomis saugiame nacionaliniame tinkle. Todėl plečiame partnerystės ryšius su regione pirmaujančiomis telekomunikacijų bendrovėmis.
icon-productivity

PRODUKTYVUMAS

Gabūs specialistai ir aistra naujovėms bei kokybei padeda mums pasiekti didelį produktyvumą visose veiklos srityse. Kiekvieną dieną ieškome išmanių sprendimų, leidžiančių užduotis atlikti lengviau ir pasiekti geriausių rezultatų.
icon-quality

KOKYBĖ

Suprantame, kad klientai patiki mums kertines savo verslo sritis, todėl esame įsipareigoję atlikti savo darbą aukščiausiu lygiu tiek siūlomų produktų, tiek aptarnavimo sferoje.
icon-partners

VISUOMENĖ

„Fleet Complete“ laikosi socialiai atsakingo požiūrio į visuomenę ir stengiasi prisidėti prie gerovės didinimo. Visada ieškome būdų pasitarnauti visuomenės labui rengdami paramos akcijas ir steigdami fondus.
icon-innovation

INOVACIJOS

Inovacijų siekis yra mūsų įmonės šerdis. Mūsų sėkmę ir nuolatinį augimą iš esmės lemia didelės ir mažos idėjos, gimstančios kiekvieną dieną. Nuo novatoriškų produktų ir procesų iki naujų standartų ir geriausių praktikų kūrimo – mūsų komanda visada ieško sumanesnių būdų įvairiai veiklai vykdyti.