ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS

Šią svetainę valdo Fleet Complete. Fleet Complete negali garantuoti tinkamo svetainės veikimo bei informacijos/turinio teisingumo.

 

Atsakomybės apribojimas

Šią svetainę valdo Fleet Complete. Fleet Complete negali garantuoti tinkamo svetainės veikimo bei informacijos/turinio teisingumo. Fleet Complete yra pilnai atleidžiama nuo atsakomybės pagal galiojančius įstatymus bei atsiriboja nuo visų garantijų, išorinių ar vidinių, įskaitant, bet neapsiribojant, garantijomis dėl numatomo pritaikymo tam tikram tikslui. Fleet Complete neatsako už jokios formos pasekmes ar nuostolius, atsiradusius dėl šios svetainės naudojimo, įskaitant, bet neapsiribojant, tiesioginiais, netiesioginiais, atsitiktiniais įvykiais ir nuostoliais, atsiradusiais dėl šių įvykių.

Privatumas

Jokia informacija, pateikta svetainės naudotojo, nebus naudojama jokiems kitiems tikslams, išskyrus informacijos siuntimą ar atsakymui dėl produkto užklausos išsiųsti. Visa svetainės naudotojo pateikta informacija, vartotojui paprašius, bus ištrinta iš kompiuterio (-ių) kaip įmanoma greičiau. Visa informacija, kurią pateikė vartotojas, bus laikoma konfidencialiai.

Autorių teisės

Visas šios svetainės turinys, toks kaip tekstai, grafikai, logotipai, ikonos, nuotraukos ir animacijos, priklauso Fleet Complete ir yra saugomas tarptautinių autorinių teisių. Šios svetainės turinio atgaminimas, keitimas, pardavimas, perdavimas, publikavimas, atvaizdavimas ar eksponavimas yra draudžiamas.

Susisiekime

Mes norime daugiau sužinoti apie Jūsų verslą ir suprasti, kaip galėtume padėti optimizuoti Jūsų autoparką.