PRIVATUMO POLITIKA

Mums rūpi jūsų asmens duomenų saugumas. Privatumo politikoje rasite visą informaciją, kaip mes renkame, naudojame ir saugome asmens duomenis.

Slapukai

Kai jūs apsilankote mūsų interneto svetainėje per interneto naršyklę, mes naudojame slapukus, kurie renka duomenis, pavyzdžiui, jūsų IP adresą, įrenginio identifikavimo kodą ir naudojimo informaciją. Ši informacija padeda mums suprasti, kaip naudojate interneto svetainę ir kaip galėtumėme ją patobulinti.

Savo naršyklės nustatymuose galite išjungti slapukų naudojimą. Tačiau tuomet negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų interneto svetainės funkcijomis.

Jūsų pateikiama informacija

Mes renkame asmens duomenis, kuriuos pateikiate registruodami paskyrą, teikdami užsakymą, dalyvaudami apklausoje, užsisakydami naujienlaiškį ar adresų sąrašą, kreipdamiesi dėl darbo ar susisiekdami su mumis per interneto svetainę ir pildydami internete esančias formas. Kiekvieną kartą mes pasakome, kad renkame duomenis ir kokiu tikslu.

Asmens duomenys, kuriuos renkame

Mes renkame jūsų asmens duomenis, kai jūs juos tiesiogiai pateikiate, kai trečiosios šalys, pavyzdžiui, mūsų verslo partneriai ar paslaugų teikėjai, pateikia jūsų asmens duomenis arba kai jūsų asmens duomenys yra automatiškai renkami jums naudojantis mūsų paslaugomis. Toliau aprašome renkamų duomenų tipus ir jų rinkimo bei tvarkymo tikslus.

Informacija, kurią renkame tiesiogiai iš jūsų

Pagrindiniai paskyros duomenys

Mes gauname asmens duomenis iš jūsų, kai pateikiate kurdami paskyrą, įskaitant:

 • vardą;
 • el. paštą;
 • slaptažodį;
 • telefono numerį;
 • bendrovės pavadinimą;
 • bendrovės adresą.

Šie duomenys tvarkomi tam, kad galėtume jums suteikti paslaugas ir užtikrinti jūsų prisijungimo prie paskyros saugumą.

Papildomi paskyros duomenys

Kurdami ir tvarkydami savo paskyrą, galite savanoriškai pateikti papildomos informacijos, pavyzdžiui:

 • automobilio registracijos numerį;
 • TPIN;
 • automobilio spalvą;
 • automobilio markę;
 • automobilio modelį;
 • transporto priemonės spalvą;
 • automobilio nuosavybę.

Duomenys, naudojami įvairiems tikslams

 1. Vartotojo vardas, bendrovės pavadinimas renkami tam, kad jūs galėtumėte geriau ir lengviau leisti kitiems vartotojams save atpažinti tinklalapyje.
 2. Telefono numeris yra tvarkomas tam, kad galėtume su jumis susisiekti dėl paslaugų, informuoti apie skelbiamas paslaugas, naujienas ir pasiūlymus.
 3. Bendrovės pavadinimas ir dydis mums reikalingi suprasti savo vartotojus ir tiesioginei rinkodarai vykdyti.
 4. Elektroninio pašto adresas (-ai) mums reikalingas tam, kad galėtume jus informuoti apie mūsų paslaugas.

Kontaktinė informacija

Mes galime rinkti esamų ir galimų klientų kontaktinę informaciją, pavyzdžiui, vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, titulą ir bendrovės pavadinimą, iš skirtingų šaltinių, įskaitant ir neinternetinę rinkodaros veiklą.

Mes tvarkome šią informaciją rinkodaros tikslais ir norėdami teikti paramą esamiems ir
galimiems klientams.

Sąskaitų išrašymo informacija

Iš klientų, kurie moka kredito kortele, renkame mokėjimų informaciją ir susiejame ją su „Stripe“ mokėjimų prenumeratos ID. (Patys nesaugome jokios mokėjimo kortelių informacijos; mokėjimo kortelių duomenis renka ir saugo šiai informacijai tvarkyti pasirinkti rangovai, „Stripe“. Mes pasiliekame tik prenumeratos ID).

Apie kitus mokėjimo klientus renkame ir saugome sąskaitų išrašymo informaciją (ne mūsų tinklalapyje).

Kitų mokėjimo klientų atveju saugome paslaugų prenumeratos, sąskaitų ir mokėjimų informaciją.

Sąskaitų išrašymo informacija ir mokėjimo informacija tvarkomos, siekiant suteikti mūsų mokėjimo klientams paslaugas ir įvykdyti teisės aktuose bei sutartyse nustatytus reikalavimus.

GPS ir transporto duomenys

Jei jūsų automobilis sukonfigūruotas prisijungti prie vienos iš „Fleet Complete“ platformos per radijo ryšį, jūsų automobilis rinks informaciją toje platformoje numatytiems tikslams.

Nuolat renkama bent jau tokia informacija: data / laikas, degimas, automobilio buvimo vieta, dinaminė apkrova / pagreitis. Kiti renkami duomenys gali būti susiję su varikliu, pavyzdžiui, degalų sąnaudos, vožtuvų padėtys, variklio greitis ir odometro rodmenys. Kokia informacija yra renkama, konkrečiai priklauso nuo automobilyje įmontuotos įrangos ir jūsų sutarties nuostatų.

Sutarties savininkas pasirenka, kokiam tikslui vėliau informacija yra naudojama, kas gali ją gauti ir kiek laiko tokia informacija saugoma. Daugiau informacijos galima gauti iš sutarties savininko. Paprastai tai yra automobilio savininkas arba nuomininkas.

„Fleet Complete“ naudoja atvaizdžio paslaugą (angl. „mapping“), pavyzdžiui, „Google“ ir „Microsoft“, tačiau geografinės padėties duomenims konvertuoti į paprastus tekstinius adresus taip pat naudoja ir vietines atvaizdžio paslaugas.

Duomenys, naudojami įvairiems tikslams

 1. GPS padėties ir datos / laiko duomenys naudojami automobilio padėčiai žemėlapyje nustatyti ir atstumui, kurį automobilis nuvažiavo per konkretų laiką, apskaičiuoti. Duomenys automatiškai siunčiami eismo, kelių ir atvaizdžio paslaugų teikėjams geoinformatikos ir kelių priežiūros tikslais.
 2. Degimo informacija naudojama automobilio išjungimui ir įjungimui nustatyti.
 3. Akselerometro jutiklis naudojamas vairavimo būdui nustatyti.
 4. Variklio duomenys naudojami ataskaitoms ir pagrindiniams efektyvumo rezultatams nustatyti.

Ryšio duomenys

Jei patenkate į mūsų tinklalapį per trečiųjų šalių ryšį arba prisijungiate programėlę prie vienos iš mūsų „Fleet Complete“ programėlės, tai trečioji šalis gali programėlei perduoti tam tikrą informaciją apie jus ir tai, kaip naudojate jos paslaugas. Tokia informacija gali būti vartotojo ID, susietas su jūsų paskyra, prieigos atpažinimo ženklai, reikalingi tai paslaugai gauti, bet kokia informacija, kurią leidote trečiajai šaliai mums atskleisti, ir bet kokia informacija, kurią paviešinote naudodami trečiosios šalies paslaugą, tačiau tuo neapsiriboja.

Ryšio duomenys tvarkomi programėlės sujungimui užtikrinti teikiant paslaugą.

Internetinė forma, elektroninis paštas ir pokalbių duomenys

Kai pildote formas internetu, pavyzdžiui, norėdami užsiprenumeruoti naujienlaiškį arba bendrauti su mumis elektroniniais laiškais arba per internetinį pokalbį, jūs savanoriškai pateikiate kontaktus ir kitą informaciją, o mes galime pasilikti pokalbio su jumis įrašus ar informaciją apie jūsų atliekamus veiksmus.

Iš šių šaltinių gauti duomenys tvarkomi norint jums pateikti informaciją, kurios prašėte, ir tokia informacija gali būti naudojama tiesioginei rinkodarai bei analizei.

Informacija, kurią gauname iš trečiųjų šalių šaltinių

Kai kurios trečiosios šalys pateikia mums jūsų asmens duomenis, pavyzdžiui:

 • Paskyros informaciją trečiųjų šalių paslaugoms: jei jūs gaunate trečiųjų šalių paslaugas naudodami mūsų paslaugą, pavyzdžiui, jei jūs naudojate trečiųjų šalių paslaugas prisijungti prie mūsų arba jei jūs dalinatės pas mus esančiu turiniu trečiųjų šalių socialiniuose tinkluose, trečiosios šalys mums siųs informaciją apie jus, pavyzdžiui, informaciją iš jūsų viešojo profilio, jei trečiosios šalies paslauga ir jūsų paskyros nustatymai leidžia dalytis tokia informacija. Informacija, kurią gauname, priklauso nuo trečiosios šalies paslaugų politikos ir jūsų paskyros pas trečiąsias šalis nustatymų.

Mes šią informaciją tvarkome tam, kad suteiktume vieningos registracijos (angl. „Single sign-on“) galimybę, kuri yra numatyta mūsų paslaugoje.

Mes taip pat galime gauti informaciją, susijusią su tuo, kaip naudojate interneto svetainę, iš trečiosios šalies programinės įrangos.

 • Papildomi sekimo duomenys: jei lankotės mūsų interneto svetainėje ir jūsų elektroninio pašto adresas arba kiti atpažinimo duomenys yra žinomi iš veiksmų mūsų tinklalapyje arba kituose tinklalapiuose, tuomet mūsų trečiųjų šalių paslaugų teikėjai gali pateikti mums papildomos informacijos, susijusios su jūsų tinklalapio naudojimo istorija. Tokia informacija – tai jūsų vardas, socialinių tinklų vartotojo kodas (-ai) ir profiliai, jei tokie yra žinomi ir
  viešai prieinami.

Mes tvarkome šią informaciją, kad galėtume geriau suprasti savo interneto svetainės lankytojus ir pagerinti savo paslaugas, taip pat tokią informaciją galime naudoti tiesioginei rinkodarai.

Renginio duomenys

Jums registruojantis į renginį, renkame jūsų kontaktinę informaciją, o jums dalyvaujant renginyje, pasiliekame jūsų dalyvavimo įrašą.

Renginio prenumeratos duomenys renkami tam, kad galėtume jums leisti patekti į renginius, kuriuose pageidavote dalyvauti. Taip pat mes galime naudoti jūsų kontaktinę informaciją tiesioginei rinkodarai. Dalyvavimo renginiuose duomenis tvarkome tam, kad geriau suprastume savo vartotojus ir rinkodarai vykdyti.

Pagalbos prašymo duomenys

Kai per mūsų sistemas teikiate pagalbos prašymą, renkame jūsų bendrovės ir kontaktinius duomenis bei registruojame su jūsų prašymu susijusius veiksmus.

Teikiant pagalbos prašymą atskleistą informaciją tvarkome tam, kad suteiktume jums pagalbą naudojantis paslauga, susisiektume su jumis dėl jūsų prašymo (-ų) ir pagerintume savo produktus bei paslaugas.

Tinklaraščiai ir bendruomenės forumai

Paslauga suteikia galimybę dalyvauti viešai prieinamuose tinklaraščiuose ar bendruomenės forumuose. Turite žinoti, kad šiose srityse atskleistą informaciją gali pasiekti, skaityti, rinkti ir naudoti visi, kurie gauna tokią informaciją. Jei skelbiate kokią nors informaciją mūsų paslaugos viešojoje erdvėje, asmens duomenys arba turinys, kurį savanoriškai viešinate naudodami mūsų paslaugą, tampa viešai prieinamas ir jį galima valdyti privatumo nustatymais. Jei pašalinate paskelbtą informaciją, jos kopijos gali išlikti matomos paslaugos paslėptuose ir archyvuojamuose puslapiuose arba jei vartotojas kopijavo ir išsaugojo tokią informaciją. Norėdami paprašyti, kad jūsų asmens duomenys būtų pašalinti iš mūsų tinklaraščio ar bendruomenės forumo, kreipkitės į mus elektroniniu paštu privacy@fleetcomplete.com. Kai kuriais atvejais negalėsime pašalinti jūsų asmens duomenų.

Kartais tinklalapiuose skelbiame klientų atsiliepimus, kuriuose taip pat gali būti asmens duomenų. Norėdami skelbti jų vardus šalia atsiliepimo, gauname klientų sutikimą.

Tinklaraštyje ar bendruomenės forume jūsų pateikta informacija tvarkoma tam, kad padėtume vartotojams pranešti apie paslaugos problemas ir jas pašalinti, bendrauti su paslaugos vartotojais ir pagerinti savo produktus ir paslaugas.

Kaip saugome jūsų duomenis

Siekiant apsaugoti nuo neteisėtos prieigos ir pažeidimų, mūsų tinklai ir sistemos yra apsaugoti, stebimi ir valdomi centralizuotai. Jei duomenims tvarkyti pasitelkiame paslaugų teikėjus, su jais pasirašome duomenų apsaugos sutartis, užtikrinančias, kad jie panašiai apsaugos jūsų duomenis ir laikysis mūsų privatumo politikos reikalavimų.

Mes niekada neatskleidžiame jūsų asmens duomenų be jūsų sutikimo arba jei duomenis atskleisti reikalauja įstatymai bei teisės aktai.

Kaip saugomi jūsų duomenys

Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi / saugomi užsienyje. Tai reiškia, kad jiems gali galioti kitos šalies įstatymai.

Kaip galite gauti savo asmens duomenis

Galite pateikti prašymą gauti savo asmens duomenis, kuriuos mums pateikėte, rašydami mums elektroninio pašto adresu privacy@fleetcomplete.com. Jei pastebite, kad jūsų duomenys netikslūs, juos ištaisysime arba ištrinsime, atsižvelgdami į tai, ko pageidaujate. Galite bet kada atšaukti savo sutikimą, kad saugotume jūsų duomenis. Jei negalime įvykdyti jūsų prašymo, paaiškinsime priežastį.

Susisiekite

Su privatumu susijusiais klausimais rašykite privacy@fleetcomplete.com. Jei jūsų klausimas liko neišspręstas, galite kreiptis į duomenų apsaugos įstaigą savo šalyje ar Kanados privatumo apsaugos biurą.

Susisiekime

Mes norime daugiau sužinoti apie Jūsų verslą ir suprasti, kaip galėtume padėti optimizuoti Jūsų autoparką.