Mantas Andriuškevičius

KIWA INSPECTA generalinis direktorius 

Skaitykite jo istoriją

„IF“ draudimo bendrovė

Pasak „IF“ draudimo bendrovės administracijos departamento vadovės Lauros Gurklytės, per visą Fleet Complete sistemos naudojimo laiką pastebimi pagerėję vairavimo įgūdžiai, t. y. vairavimas tapo „žalesnis“, daroma daug mažiau klaidų

Falck Lietuva

Pasak „Falck Lietuva“ vadovo Igno Krasausko, įdiegus užduočių valdymo sprendimą, komunikacija gerokai supaprastėjo, visa užsakymo informacija matoma čia ir dabar.

J.R. Company GmbH

Naudodami Fleet Complete sprendimą, J.R. Company GmbH sutaupo 90,000 eurų per metus, tai sudaro apie 10 procentų ankstesnių išlaidų.

KIWA INSPECTA

Pasak Manto Andriuškevičiaus, šiandien jis jau nebeįsivaizduoja, kaip kitaip reiktų tvarkyti tokį automobilių ūkį, jei nesinaudotų „Fleet Complete“ paslaugomis.

FIMA

Sistema esame patenkinti, nes ji iš esmės pakeitė ir palengvino mūsų vidinius procesus, – teigia FIMA serviso centro direktorius Justinas Grigaliūnas.

ABB

Pasak ABB atstovo Andrej Volynkin, sistema labai patogi naudoti: ir darbuotojams paprasta dalytis automobiliais, ir labai palengvėjo automobilių ūkio valdymas.

KONEKESKO

Bendrovėje „Konekesko Lietuva“ įdiegti sprendimai ne tik padeda sutaupyti jos klientams, tačiau ir pačiai įmonei gauti atlygį už realiai darbui praleistą laiką, net kai klientui gali atrodyti, kad tokius darbus įmanoma padaryti greičiau.

G4S LIETUVA

Saugumo tarnyboms yra kritiškai svarbu turėti informaciją realiu laiku, kur yra patruliuojantys ekipažai. Tai leidžia greitai reaguoti į situaciją ir teikti klientui visapusiškas paslaugas, užtikrinančias saugumą.

Susisiekime

Mes norime daugiau sužinoti apie Jūsų verslą ir suprasti, kaip galėtume padėti optimizuoti Jūsų autoparką.