KLIENTŲ ISTORIJOS

 

Dalinamės mūsų klientų istorijomis, kuriose rasite informaciją, kokius sprendimus naudoja mūsų klientai ir kaip jiems sekasi, kokios funkcijos labiausiai pasiteisino. Galbūt tai suteiks Jums naujų idėjų, kaip galite optimizuoti savo autoparką bei pritaikyti sprendimus savo versle, mažinant finansines ir laiko sąnaudas.

 

Itella Lietuva atvejo analizė

Šiandien norime Jums pristatyti sėkmingo bendradarbiavimo istoriją su Itella Lietuva. Šis mūsų klientas optimizavo siuntų iš paštomatų surinkimo darbą, pagerino reakciją į besikeičiančias situacijas – tai leido pagerinti klientams teikiamų paslaugų kokybę, optimizuoti...

Konica Minolta Baltia

„Perėjimas prie Fleet Complete skaitmeninių sprendimų, tokių kaip degalų apskaita, dalijimasis automobiliais ir GPS vietos stebėjimas, pakeitė parko valdymo procesus,” – dalijasi Konica Minolta Baltia vyresnioji buhalterė Ilona Šuopienė.

Talino oro uostas

„Tai labai protingas sprendimas. Kasdien sutaupau 15 minučių savo gyvenimo laiko ir pagalvoju, jei būčiau žmogus, kuris kasdien juda į oro uosto teritoriją ir iš jos, laiko sutaupymas galėtų būti skaičiuojamas net valandomis per vieną darbo dieną,” – pasakoja Talino oro uosto oro krovinių vystymo vadovas Hasanas Steinbergas

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU)

„Fleet Complete nuo pat pradžių skyrė labai daug dėmesio bendravimui – mes pradėjome dirbti ir einame koja kojon į priekį drauge. Mums labai tiko ir patiko jų požiūris į klientą,” – pasakoja LSMU transporto poskyrio vadovas Albinas Brancevičius

Go4rent

„Ši įranga mums pasitarnauja prevenciniais tikslais, taip pat – išvažiuojant nuomotu automobiliu į užsienio šalis, vagystės atveju. Ir pats nuomininkas gali saugiau jaustis, kai žino, kad pavogtas automobilis būtų operatyviai rastas“, – pasakoja ilgalaikės automobilių nuomos bendrovės „Go4rent“ vadovas Tomas Šūmakaris.

Ignakaras

„Štai tik ką man paskambino klientas, klausia, kada pristatysime prekes. Atsidariau programėlę, pažiūrėjau, kur dabar yra automobilis, ir įvertinęs likusį atstumą, pasakiau, kada maždaug prekės jį pasieks. Paskui dar nusiunčiau nuorodą, kad ir pats klientas matytų automobilio judėjimą. Sulaukiau komentaro: „Na ir programa pas jus!“, – džiaugiasi „Fleet Complete Lietuva“ pasiūlytais sprendimais MB „Ignakaras“ vadovas, „Inter Parts“ atstovas Lietuvoje Romualdas Paukštas.

Elektrobalt

„Įdiegę šią programą, gavome viską, ko tikėjomės ir daugiau. Labai džiugu, kad mums nebereikia pildyti fizinių dokumentų, tokių kaip kelionės lapai ar darbuotojų atostogų prašymai, skaičiuoti kilometražo ir vargti su viskuo, kas iki šiol buvo daroma rankiniu būdu. Dabar — viskas yra programoje“, – pasakoja UAB „Elektrobalt“ sandėlių ir logistikos vadovas Žygintas Sidaravičius.

Nordnet

„Fleet Complete Lietuva“ pasiūlyti sprendimai ir technologijos labiausiai gelbsti trijose srityse: planuojant maršrutus, stebint automobilių buvimo vietą ir temperatūrą juose įrengtuose šaldytuvuose, – pasakoja UAB „Nordnet“ transporto parko vadovas Marius Tamošiūnas.

Terminality

„Vairuotojui per dieną gali būti papildomai paskiriama iki dešimt užduočių. Tokia situacija verčia nuolat stebėti automobilio buvimo vietą, kad naujo užsakymo sulaukęs vadybininkas matytų, kuriam vairuotojui galima siųsti papildomą užduotį. Taip pat vertinant vairuotojų darbą, planuojant kitos dienos maršrutus svarbu matyti nuvažiuotą dienos, savaitės, mėnesio atstumą. Dabar naudojamas įrenginys puikiai veikia ir atitinka visus lūkesčius, – pasakoja UAB „Terminality“ vadovas Tadas Abromavičius.

Itella Logistics

„Pradėti naudoti šį sprendimą mus paskatino poreikis matyti, kur konkrečiu metu yra kurjerių automobiliai, koreguoti jų maršrutus ir įvertinti, kam geriausiai deleguoti naujai atsiradusį darbą. Matydami, kam būtų paprasčiausiai paimti naujai atsiradusią siuntą, parengiame užduotį ir deleguojame ją konkrečiam kurjeriui. Jo mobiliajame įrenginyje pasirodo žinutė, kokiu laiku iš kokio adresato reikia paimti siuntą, koks jos svoris“, – pasakojo UAB „Itella Logistics“ kurjerių tinklo vadovas Ernestas Juzikis.