Kelių priežiūra

Fleet Complete sprendimas kelių priežiūros įmonėms padeda automatizuoti kasdienius autoparko valdymo darbus ir suteikia svarbią informaciją apie kelių darbų bei priežiūros rodiklius. Tai užtikrina patogius kelius ir saugų eismą. Turėkite visą informaciją apie sutvarkytus ir nesutvarkytus kelius, kiek druskos buvo išbarstyta, kur šiuo metu dirba kelių priežiūros mašinos.

KODĖL VERTA NAUDOTI FLEET COMPLETE SPRENDIMUS?

icon-map-icon
Kelio atkarpų apžvalga

Sutvarkyti keliai žemėlapyje žymimi žalia spalva, dar nesutvarkyti – raudonai. Galite matyti, kokie kelio darbai buvo atlikti dominančioje kelio atkarpoje, o pasirinkę laiko intervalą – pamatyti prieš kiek laiko kelias buvo nuvalytas ar pabarstytas.

map_024-location-marker-warning-pin-alert-96
Įrenginių davikliai

Kelių priežiūros mašinose įdiegti davikliai perduoda informaciją apie sniego valymo ir barstymo įrangos darbą – galite matyti, kada ji įjungta ir kokius kelius ji sutvarkė.

poi-icon
Žemėlapių suderinamumas

Jūs galite pridėti žemėlapio sluoksnius nacionaliniams ir vietiniams keliams arba nustatyti specifines teritorijas ir vėliau patikrinti, ar jose buvo atlikti kelių darbai. Galima naudoti skirtingus žemėlapius – Regio, OpenStreet, Google.

Stebėkite savo transportą

Matykite visas savo transporto priemones žemėlapyje ir žinokite, kas vyksta darbo objektuose. Nereikalingi viršvalandžiai, neefektyvus darbas ar darbas dviem pamainomis gali turėti įtakos darbo efektyvumui.

load-planning-96
Kuro sąnaudų kontrolė

Į vilkiką gali būti įmontuojami kuro lygio davikliai arba kuro sąnaudų skaitikliai, perduodantys informaciją apie kuro lygį ir jo pokyčius, arba variklio sąnaudas. Jūs taip pat galėsite nustatyti automatinius pranešimus, perspėjančius apie staigų kuro kiekio bake sumažėjimą.

Specifinių zonų nustatymas

Nustatykite specifines zonas žemėlapyje ir sekite, kaip dažnai transportas įvažiuoja ir išvažiuoja iš nustatytos teritorijos. Tai padeda stebėti valdomo objekto produktyvumą ir kontroliuoti stacionarios įrangos judėjimą.

Mes turime jums sprendimą!

Mums rūpi jūsų autoparkas - leiskite mums jį optimizuoti. 

Pagerinkite užduočių paskirstymą

Lengvai priskirkite ir kontroliuokite užduotis iki pilno jų įvykdymo per savo mobilųjį telefoną. Turėsite visą informaciją apie kiekvieno darbuotojo užimtumą keliais paspaudimais ekrane.

Darbo valandų skaičiavimas

Automatizuokite darbo valandų skaičiavimą bei turėkite tikslią informaciją, kiek laiko prireikė tam tikrai užduočiai atlikti. Daugiau nebereikės ranka skaičiuoti darbuotojų dirbto laiko, taip išvengsite galimų klaidų ar netikslumų.

report-icon-96
Automatinės ataskaitos

Jūs galite sukurti ir atsisiųsti tokias ataskaitas kaip transporto kelionės, kuro sąnaudos, vairavimo laikas, laisvi sūkiai ar prastovos, transporto užimtumo statistika, priežiūros atlikimo laikas bei kita. Ataskaitas galite peržiūrėti Fleet Complete sistemoje arba išeksportuoti PDF ar Excel XLS formatu. Taip pat galite užsisakyti reguliarias ataskaitas elektroniniu paštu.

Užduočių įvykdymo terminai

Ši funkcija padės jums sekti laiką ir sužinoti, kiek laiko užtrunka įvykdyti tam tikrą užduotį, tad jūs galėsite tiksliau planuoti projekto įvykdymo terminus, laiku atlikti užduotis ir atitikti kliento lūkesčius.

Forms-96
Informacija apie darbų eigą

Jūs turėsite informaciją realiu laiku apie vykdomas ir įvykdytas užduotis, bei jų pabaigą. Darbų būseną galite stebėti tiesiog mobiliojoje programėlėje.

PaperLess-96
Išteklius taupantis sprendimas

Visa dokumentacija, tokia kaip darbo grafikai, kuro sąnaudos, važtaraščiai saugomi skaitmenine forma vienoje sistemoje. Visas ataskaitas lengvai rasite ir atsisiųsite, filtruodami pagal datą arba asmenį. Daugiau jokių spausdintų dokumentų – taupykite popierių!