PREKIŲ IR SIUNTŲ PRISTATYMO VALDYMAS

Įdiekite sprendimą, kuris dirbtų jums ir padėtų priimti duomenimis pagrįstus sprendimus.

Prašykite pasiūlymo

TRANSPORTO KONTROLĖS SPRENDIMAS – NUDŽIUGINKITE KLIENTUS GREIČIAU NEI JIE TIKISI

Fleet Complete jums siūlo visapusišką GPS transporto kontrolės, mobilios darbo jėgos ir užduočių valdymo sprendimą, veikiantį tiek naršyklėje, tiek programėlėje telefone. Sprendimas, įvertindamas jūsų transporto parko resursus, parenka optimaliausią prekių ar siuntų pristatymo eiliškumą ir paskirsto jį tiesiai vairuotojams į mobiliąją programėlę. Jūs, tuo tarpu, realiu laiku matote visus reikalingus rodiklius, tokius kaip transporto ir darbuotojų lokacijos, užduočių terminai ir būsenos. Šis išmanus sprendimas įgalina jus valdyti darbuotojus ir užduotis žymiai efektyviau bei planuoti optimalius maršrutus, o vairuotojo reitingo galimybės motyvuoja ekonomiškesnį ir saugesnį vairavimą. Žinodami tikslias vairuotojų vietas, dispečeriai gali dirbti greitai ir efektyviai, o sistemoje matydami vairuotojų įgūdžius, užduotį gali priskirti tinkamiausiam ir arčiausiai esančiam. Fleet Complete sprendimas yra itin lankstus ir gali būti pritaikytas jūsų verslo poreikiams.

ĮVAIRŪS ŽEMĖLAPIAI

Galimybė naudotis skirtingais žemėlapių sluoksniais, įskaitant gatvių vaizdus, naudojant tiek mobiliąją programėlę, tiek interneto naršyklę.

Route-Optimization-and-Vehicle-Tracking-96

MARŠRUTO OPTIMIZAVIMAS

Įkėlus visus pristatymo taškus į sistemą, ji apskaičiuoja optimaliausią jų aplankymo eiliškumą. Jį galite lengvai keisti – sistema optimizuos iš naujo ir atvaizduos žemėlapyje. Pristatymų sąrašą su detalia informacija galima akimirksniu nusiųsti į vairuotojų telefonus ir realiu laiku stebėti jo vykdymą.

JŪS GALITE PRISTATYTI DAUGIAU SIUNTŲ PER TĄ PATĮ LAIKĄ

Mūsų išmanusis sprendimas leidžia jums suplanuoti darbuotojų darbo laiką efektyviau, todėl jūs pristatysite daugiau siuntų per tą patį laiką. Darbo dienos pabaigoje jūs galite patikrinti sistemoje, ar visos suplanuotos vietos buvo aplankytos ir ar nieko nepraleidote.

SPRENDIMAS, KURIS SUPAPRASTINS KURJERIO DARBĄ

Užtikrinkite greitą, kokybišką ir patogų prekių pristatymą iki durų, nesukdami galvos dėl įvairių procesų ir logistikos. Automatizuokite darbo procesą nuo užsakymo iki pristatymo, naudodami mūsų sistemą, ir jums nebereikės jaudintis, kad kažką pamiršote. Kurjeriui reikės tik mobiliojo telefono, kad darbas būtų atliktas nepriekaištingai.

SKAITMENINĖS FORMOS

Jūs galite sukurti skaitmenines formas ir šablonus, ar pakeisti popierinius darbų atlikimo aktus skaitmeniniais, taip pat rinkti elektroninius parašus, patvirtinančius prekių gavimą, prisegti elektroninius dokumentus ar nuotraukas.

EFEKTYVUS PLANAVIMAS

Jūs turėsite aiškią informaciją apie vairavimo laiką, kuro sąnaudas, darbo valandas, vykdomus ir užbaigtus darbus – taip galėsite efektyviau planuoti naujus užsakymus ir įvertinti jų kaštus.

OEM_96

AUTOMATIŠKAI PASIKARTOJANTYS UŽSAKYMAI

Jūs galite sukurti pasikartojančias užduotis ir jums nebereikės iš naujo įvedinėti į sistemą tų pačių klientų ir jų reguliarių užsakymų.

SKAITMENINIS UŽDUOČIŲ VALDYMAS

Kartais telefonu perduoti darbą būna gana sudėtinga, nes darbuotojas gali neįsiminti visos informacijos, pavyzdžiui, tikslių terminų, dėl ko gali pavėluoti atlikti užduotį laiku. Mūsų užduočių valdymo sprendimas padės patogiai paskirti užduotis per mobiliąją programėlę ir iškart gauti pranešimą, kai darbas bus patvirtintas ar atliktas. Be to, jūs visada žinosite kur yra jūsų darbuotojai, tad galėsite optimaliai paskirstyti užduotis, įvertindami atstumą tarp užduoties atlikimo vietos ir darbuotojo buvimo vietos.

Skaityti daugiau →

KOORDINUOKITE DARBUS PAPRASTAI

Jūs galite matyti nepradėtus, vykdomus ir atliktus darbus. Taip galėsite geriau planuoti išteklius ir atlikti užduotis laiku.

AUTOMATINIAI PRANEŠIMAI

Jūs gausite automatinius pranešimus, kai darbuotojas gaus užduotį, ją pradės, atliks joje pakeitimus ar pabaigs.

UŽDUOTIES LAIKO APSKAIČIAVIMAS

Galite tiksliai įvertinti darbuotojų dirbtą laiką, jei jiems mokama už darbo valandas, ar ateityje, planuodami panašius užsakymus, geriau suplanuoti jiems reikalingą laiką.

SUMONTUOSIME ĮRANGĄ PAGAL JŪSŲ POREIKIUS

Sumontuosime įrangą į bet kokio tipo transporto priemonę jums patogioje vietoje ir patogiu metu. Esant poreikiui, padėsime ir išmontuoti. Mūsų meistrai turi didelę patirtį ir nuolatinius apmokymus, todėl garantuojame aukščiausios kokybės paslaugą. Leiskite mums pasirūpinti jūsų transportu.

27723147_s

Mes turime jums sprendimą!

Mums rūpi jūsų autoparkas - leiskite mums jį optimizuoti.