Išsiųskite ir pristatykite prekes bei produkciją laiku. Stebėkite savo transporto buvimo vietą ir numatomą atvykimo laiką. Realiuoju laiku gaukite pranešimus apie pristatymą laiku, pavėlavimą ar neatvykimą. Turėkite dokumentaciją visam transportavimo procesui, įskaitant vairavimo bei poilsio intervalus. Kontroliuokite kuro sąnaudas bei gaukite pranešimus apie nukrypimus.

KODĖL VERTA NAUDOTI FLEET COMPLETE SPRENDIMUS?

Šias funkcijas rasite Autoparko Valdymo Sprendime

Stebėkite savo transportą

Matykite visas savo transporto priemones žemėlapyje ir žinokite, kas vyksta darbo objektuose. Nereikalingi viršvalandžiai, neefektyvus darbas ar darbas dviem pamainomis gali turėti įtakos darbo efektyvumui.

U
Automatinis kelionių žurnalo užpildymas

Automatinis kelionių žurnalo sprendimas, kuris taupys jūsų laiką. Daugiau nebereiks valandų valandas pildyti Excel lentelių. GPS įrenginys leis jums apskaičiuoti kiekvienos kelionės kaštus, ir darbuotojams nebereikės gaišti laiko, stengiantis prisiminti praeito mėnesio keliones.

Specifinių zonų nustatymas

Nustatykite specifines zonas žemėlapyje ir sekite, kaip dažnai transportas įvažiuoja ir išvažiuoja iš nustatytos teritorijos. Tai padeda stebėti valdomo objekto produktyvumą ir kontroliuoti stacionarios įrangos judėjimą.

iceman_cream_van_refrigerator_reefer_refrigerated_truck_transport_refrigerator
Specifinių krovinių gabenimas

Laikykitės klientų ar normatyvinių reikalavimų, gabendami delikačius krovinius. Davikliai leis jums stebėti visus svarbius indikatorius realiu laiku.

Kuro lygio davikliai

Šie davikliai eliminuos fizines kuro lygio patikras agregatuose ir leis jums stebėti kuro lygį iš savo išmaniojo telefono bei nusiųsti užduotį papildyti kurą.

Judesio davikliai

Sukurti stebėti tokius duomenis kaip įjungta/išjungta, atidaryta/uždaryta, į viršų/žemyn. Stebėkite priekabų duris, krano strėlės judėjimą ar kitą įrangą, kad turėtumėte pilną proceso kontrolę.

Turto saugumas

Stebėkite mašinų ir įrengimų buvimo vietą. Mūsų turto sekimo sistema suteiks jums visą informaciją apie jūsų turtoi buvimo vietą realiu laiku ir judėjimo maršrutus. Taip pat galėsite stebėti įrangos, kurią išnuomojote, buvimo vietą realiu laiku.

Vairuotojo RFID kortelė

Jei jūsų darbuotojai bendrai naudoja įmonės transportą, vairuotojo ID kortelė padės supaprastinti jų atpažinimą ir padidins saugumo lygį. Galite netgi naudoti jau turimus elektromagnetinius darbuotojų pažymėjimus-korteles, tokiu būdu žinosite, kada kuris darbuotojas ir kokį įrenginį ar transporto priemonę vairavo.

Reguliarus aptarnavimas

Įdiegę priežiūros programą, išvengsite kritinių gedimų, didelio remonto kaštų ir prastovų. Artėjant prie nustatytų ridos, datos ir variklio darbo valandų ribų, mūsų Priežiūros Modulis atsiųs jums priminimą į mobilųjį telefoną ar kitu jums patogiu būdu.

Mes turime jums sprendimą!

Mums rūpi jūsų autoparkas - leiskite mums jį optimizuoti. 

Šias funkcijas rasite Užduočių Valdymo sprendime

Pagerinkite užduočių paskirstymą

Lengvai priskirkite ir kontroliuokite užduotis iki pilno jų įvykdymo per savo mobilųjį telefoną. Turėsite visą informaciją apie kiekvieno darbuotojo užimtumą keliais paspaudimais ekrane.

Laiko kortelių ataskaitos

Jūsų personalas turės galimybę pažymėti darbo ir poilsio laiką mobiliojoje aplikacijoje, o jūs turėsite tikslius įrašus valandiniam atlygiui apskaičiuoti. 

Planuokite užduotis iš anksto

Planuokite ir priskirkite užduotis savo personalui iš anksto. Tai padės jums efektyviai valdyti darbo krūvius, kontroliuoti kaštus ir sklandžiai valdyti projektą.

Užduočių įvykdymo terminai

Ši funkcija padės jums sekti laiką ir sužinoti, kiek laiko užtrunka įvykdyti tam tikrą užduotį, tad jūs galėsite tiksliau planuoti projekto įvykdymo terminus, laiku atlikti užduotis ir atitikti kliento lūkesčius. 

Užduočių pranešimai

Pranešimai apie užduočių būsenos pasikeitimus padės jūsų mobiliems darbuotojams organizuotai vykdyti užduotis visą darbo dieną, galėsite geriau valdyti darbų apkrovimą ir informaciją apie darbuotojų užimtumą bei geografinį pasiekiamumą.

Ataskaitos

Istoriniai duomenys apie autoparko veiklą, personalo užimtumą, priskirtus terminus, nuvažiuotus atstumus suteiks jums galimybę tiksliau apskaičiuoti sąmatas ir suplanuoti projektus.