UŽDUOČIŲ VALDYMAS

Priskirkite darbo užduotis darbuotojui ir nusiųskite tiesiai į jo išmanųjį įrenginį – tai užtruks vos kelias sekundes!

Prašykite pasiūlymo

IŠMANUS UŽDUOČIŲ VALDYMAS – PASKIRSTYKITE UŽDUOTIS MOBILIEMS DARBUOTOJAMS PER KELIAS SEKUNDES

Kartais telefonu perduoti darbą būna gana sudėtinga, nes darbuotojas gali neįsiminti visos informacijos, pavyzdžiui, tikslių terminų, dėl ko gali pavėluoti atlikti užduotį laiku. Mūsų užduočių valdymo sprendimas padės patogiai paskirti užduotis per mobiliąją programėlę ir iškart gauti pranešimą, kai darbas bus patvirtintas ar atliktas. Be to, jūs visada žinosite kur yra jūsų darbuotojai, tad galėsite optimaliai paskirstyti užduotis, įvertindami atstumą tarp užduoties atlikimo vietos ir darbuotojo buvimo vietos

carousel-1
Daily-Tasks-Icon-96-1

EFEKTYVUS PLANAVIMAS

Planuokite darbus į priekį. Jūsų darbuotojai turės aiškią informaciją, kada užduotys turi būti pradėtos, kada užbaigtos, ir kokiu adresu atliktos.

Route-Optimization-and-Vehicle-Tracking-96

AUTOMATINIS INFORMACIJOS ATNAUJINIMAS

Jūs turėsite informaciją realiu laiku apie vykdomas ir užbaigtas užduotis. Apie užduoties būsenos pasikeitimą iš karto gausite atitinkamą pranešimą.
poi-icon

DARBUOTOJŲ SUKURTOS UŽDUOTYS

Jei atsiranda nenumatytų darbų, jūsų darbuotojai gali patys sau pasiskirti naują užduotį. Tai leis patikimiau valdyti darbo valandų apskaitą, ypač jei neturite tam atskiro etato.
laptop-weborders-sm

MARŠRUTO OPTIMIZAVIMAS

Maršruto optimizavimas sumažina ridą ir taupo laiką bei degalus, nustatydamas konkrečią laiko atkarpą, nurodančią, kada vairuotojas pasieks kelionės tikslą. Optimizavimo sprendimas taip pat įvertina posūkius į dešinę ir į kairę, taip užtikrindamas eismo saugumą ir mažindamas vairuotojo patiriamą stresą.

Įkėlus visus pristatymo taškus į sistemą, ji apskaičiuoja optimaliausią jų aplankymo eiliškumą. Jį galite lengvai keisti – sistema optimizuos iš naujo ir atvaizduos žemėlapyje. Pristatymų sąrašą su detalia informacija galima akimirksniu nusiųsti į vairuotojų telefonus ir realiu laiku stebėti jo vykdymą.

 

„Įdiegus užduočių valdymo sprendimą, komunikacija gerokai supaprastėjo, visa užsakymo informacija matoma čia ir dabar. Sumažėjo ir galimų klaidų tikimybė, praktiškai neįmanoma kažko praleisti, nes programėlė tiesiog neleis tęsti darbo toliau, tad teisingai surenkami visi duomenys, kad būtų galima toliau administruoti įvykį.

Ignas Krasauskas

Vadovas, UAB „Falck Lietuva“

SKAITMENINĖS FORMOS

Atlikdami darbą galėsite užpildyti priskirtas skaitmenines formas bei jas pasirašyti arba pridėti nuotraukas. Nuo šiol jums nebereikės ranka pildyti popierinių dokumentų, rinkti ant jų parašus ir tada skanuoti bei siųsti į biurą. Taupysite laiką ir gamtos išteklius!

laptop-weborders-sm
signature-icon-96

APLIKACIJA VEIKIA IR BE INTERNETO RYŠIO

Net jei dirbsite vietose, kur nėra interneto, jūs vis tiek galėsite naudoti mobiliąją programėlę. Visa informacija bus sinchronizuota, kai grįšite į interneto ryšio zoną.

Training-icon-96

SKAITMENINIAI PARAŠAI

Patogus ir draugiškas aplinkai sprendimas, kurį visada turėsite po ranka. Leiskite pasirašyti klientams už atliktus darbus ar pristatytą siuntą tiesiai savo mobiliosios programėlės ekrane – nebereikia jokio popieriaus.

OEM_96

INFORMACIJA APIE DARBŲ TRUKMĘ

Mobiliosios programėlės dėka, jūs turėsite aiškią informaciją, kiek laiko prireikė atlikti tam tikrą užduotį. Jūs visada žinosite, kurios užduotys pabaigtos, o kurios dar ne, ir galėsite informuoti klientą apie darbo eigą, trukmę ir su tuo susijusius kaštus.

Pending-English-iOS

GERIAUSIAS SPRENDIMAS MOBILIEMS DARBUOTOJAMS

Daugiau darbuotojams nebereikia eiti į darbą, tik tam, kad gautų naujų užduočių – taip sutaupysite ir kuro, ir darbo laiko. Darbuotojai turės ne tik informaciją apie priskirtas užduotis savo mobiliajame telefone, bet ir kitų darbuotojų lokacijas, todėl galės geriau planuoti savo darbo dieną. Be to, naudodami mobiliąją programėlę, jie galės gauti optimaliausią maršrutą užduoties vietai pasiekti. Nesvarbu, ar jūsų įmonėję dirba 3 ar 1000 darbuotojų, šis sprendimas bus naudingas visiems.

Appointment_Request-96

ELEKTRONINIAI DOKUMENTAI IR ATASKAITOS

Visa dokumentacija, tokia kaip užpildytos formos, nuvažiuoti kilometrai, pristatymo informacija ir patvirtinantys parašai, saugomi elektronine forma sistemoje. Jūs galite atsisiųsti ataskaitas pagal pasirinktą datą ar darbuotoją.

Daily-Tasks-Icon-96-1

EFEKTYVUS RESURSŲ NAUDOJIMAS

Jūs galite paskirti užduotis, atsižvelgdami į darbuotojų buvimo vietą, užimtumą, įgūdžius, bei planuoti darbų ir darbo jėgos paskirstymą į priekį. Taip pat galite kurti pasikartojančias užduotis.

load-planning-96-1

AUTOMATINĖ DARBO LAIKO APSKAITA

Jūs galėsite automatizuoti darbo laiko apskaitą ir turėti informaciją, kiek laiko užtruko atlikti tam tikrą užduotį.

Mes turime jums sprendimą!

Mums rūpi jūsų autoparkas - leiskite mums jį optimizuoti.