Energetika

Planuokite objektų vizitus efektyviau su Užduočių valdymo sprendimu bei naudokite automobilių rezervavimo sistemą tam, kad maksimaliai išnaudotumėte savo įmonės transportą. Jūs taip pat galite dokumentuoti visus objektų vizitus, jei ateityje būtų patikrinimų. Užtikrinkite savo darbuotojų saugumą, naudodami specialias automobilių apsaugos funkcijas, kurios leidžia greitai iškviesti pagalbą, esant nenumatytoms situacijoms.

KODĖL VERTA NAUDOTI FLEET COMPLETE SPRENDIMUS?

SIŪLOME PASINAUDOTI ŠIOMIS FUNKCIJOMIS

Darbuotojų lokacijos žemėlapyje

Jūs turėsite visą informaciją, kur šiuo metu yra jūsų darbuotojai. Tai jums padės efektyviau paskirstyti užduotis, o įvykus nenumatytoms aplinkybėms, greitai nusiųsti pagalbą.

Pagalbos mygtukas

Spauskite pagalbos mygtuką ir G4S apsaugos komanda bus išsiųsta į jūsų lokacijos vietą. Be to, įvykus automobilių susidūrimui, pagalbos tarnybos galės staigiai sureaguoti ir atvykti į jūsų buvimo vietą.

dispatcher-96
Optimalus užduočių paskirstymas

Mūsų užduočių valdymo sprendimas leis jums paskirstyti užduotis lengvai ir patogiai per mobilią aplikaciją. Jūs gausite pranešimą, kai darbo užduotis bus priimta ar užbaigta. Be to, jūs visada turėsite informaciją apie savo darbuotojų lokacijas, todėl galėsite efektyviai paskirstyti užduotis, atsižvelgiant į darbuotojų buvimo vietą.

Mes turime jums sprendimą!

Mums rūpi jūsų autoparkas - leiskite mums jį optimizuoti. 

Šias funkcijas rasite Autoparko Valdymo Sprendime

Stebėkite savo transportą

Matykite visas savo transporto priemones žemėlapyje ir žinokite, kas vyksta darbo objektuose. Nereikalingi viršvalandžiai, neefektyvus darbas ar darbas dviem pamainomis gali turėti įtakos darbo efektyvumui.

U
Automatinis kelionių žurnalo užpildymas

Automatinis kelionių žurnalo sprendimas, kuris taupys jūsų laiką. Daugiau nebereiks valandų valandas pildyti Excel lentelių. GPS įrenginys leis jums apskaičiuoti kiekvienos kelionės kaštus, ir darbuotojams nebereikės gaišti laiko, stengiantis prisiminti praeito mėnesio keliones.

Specifinių zonų nustatymas

Nustatykite specifines zonas žemėlapyje ir sekite, kaip dažnai transportas įvažiuoja ir išvažiuoja iš nustatytos teritorijos. Tai padeda stebėti valdomo objekto produktyvumą ir kontroliuoti stacionarios įrangos judėjimą.

temperature
Temperatūros pokyčiai

Gaukite įspėjimus, kai temperatūra pasiekia per aukštą ar per žemą lygį.

Kuro lygio davikliai

Šie davikliai eliminuos fizines kuro lygio patikras agregatuose ir leis jums stebėti kuro lygį iš savo išmaniojo telefono bei nusiųsti užduotį papildyti kurą.

Judesio davikliai

Sukurti stebėti tokius duomenis kaip įjungta/išjungta, atidaryta/uždaryta, į viršų/žemyn. Stebėkite priekabų duris, krano strėlės judėjimą ar kitą įrangą, kad turėtumėte pilną proceso kontrolę.

Turto saugumas

Stebėkite mašinų ir įrengimų buvimo vietą. Mūsų turto sekimo sistema suteiks jums visą informaciją apie jūsų turtoi buvimo vietą realiu laiku ir judėjimo maršrutus. Taip pat galėsite stebėti įrangos, kurią išnuomojote, buvimo vietą realiu laiku.

Vairuotojo RFID kortelė

Jei jūsų darbuotojai bendrai naudoja įmonės transportą, vairuotojo ID kortelė padės supaprastinti jų atpažinimą ir padidins saugumo lygį. Galite netgi naudoti jau turimus elektromagnetinius darbuotojų pažymėjimus-korteles, tokiu būdu žinosite, kada kuris darbuotojas ir kokį įrenginį ar transporto priemonę vairavo.

Reguliarus aptarnavimas

Įdiegę priežiūros programą, išvengsite kritinių gedimų, didelio remonto kaštų ir prastovų. Artėjant prie nustatytų ridos, datos ir variklio darbo valandų ribų, mūsų Priežiūros Modulis atsiųs jums priminimą į mobilųjį telefoną ar kitu jums patogiu būdu.