Biudžetinės organizacijos

Mes sukūrėme išmanius sprendimus, specialiai pritaikytus valstybinių įstaigų ir biudžetinių organizacijų reikmėms. Mūsų programinė įranga apima elektroninį kelionių žurnalą ir kelionių lapus, transporto kontrolės sprendimą, automatinius priežiūros priminimus, mobiliąją programėlę, skirtą dalintis bendro naudojimo automobiliais. Integruota elektroninė automobilių rezervacijos sistema bendro naudojimo parkui supaprastina automobilio rezervaciją, tad jums nebereikia samdyti darbuotojo šiai veiklai – sistema pati atliks visas funkcijas. Be to, jūs galite naudoti Užduočių valdymo sprendimą, kuris padės lengvai paskirstyti užduotis ir efektyviau suplanuoti vizitus.

KODĖL VERTA NAUDOTI FLEET COMPLETE SPRENDIMUS?

Šias funkcijas rasite Autoparko Valdymo Sprendime

Stebėkite savo transportą

Matykite visas savo transporto priemones žemėlapyje ir žinokite, kas vyksta darbo objektuose. Nereikalingi viršvalandžiai, neefektyvus darbas ar darbas dviem pamainomis gali turėti įtakos darbo efektyvumui.

U
Automatinis kelionių žurnalo užpildymas

Automatinis kelionių žurnalo sprendimas, kuris taupys jūsų laiką. Daugiau nebereiks valandų valandas pildyti Excel lentelių. GPS įrenginys leis jums apskaičiuoti kiekvienos kelionės kaštus, ir darbuotojams nebereikės gaišti laiko, stengiantis prisiminti praeito mėnesio keliones.

Specifinių zonų nustatymas

Nustatykite specifines zonas žemėlapyje ir sekite, kaip dažnai transportas įvažiuoja ir išvažiuoja iš nustatytos teritorijos. Tai padeda stebėti valdomo objekto produktyvumą ir kontroliuoti stacionarios įrangos judėjimą.

icon3
Vairavimo elgsenos įvertinimas

Motyvuokite savo darbuotojus vairuoti ekonomiškai. Mobilioji programėlė pateiks vairuotojui ataskaitą apie jo vairavimo stilių, vairuotojai galės tarpusavyje palyginti savo įgūdžius bei peržiūrėti, kaip jų vairavimo elgsena pasikeitė per tam tikrą laiką.

Vairuotojo RFID kortelė

Jei jūsų darbuotojai bendrai naudoja įmonės transportą, vairuotojo ID kortelė padės supaprastinti jų atpažinimą ir padidins saugumo lygį. Galite netgi naudoti jau turimus elektromagnetinius darbuotojų pažymėjimus-korteles, tokiu būdu žinosite, kada kuris darbuotojas ir kokį įrenginį ar transporto priemonę vairavo.

Reguliarus aptarnavimas

Įdiegę priežiūros programą, išvengsite kritinių gedimų, didelio remonto kaštų ir prastovų. Artėjant prie nustatytų ridos, datos ir variklio darbo valandų ribų, mūsų Priežiūros Modulis atsiųs jums priminimą į mobilųjį telefoną ar kitu jums patogiu būdu.

Mes turime jums sprendimą!

Mums rūpi jūsų autoparkas - leiskite mums jį optimizuoti. 

Šias funkcijas rasite Automobilių dalijimosi sprendime

Automobilių rezervacijos sistema

Bendrinamų automobilių rezervavimo sistema leis jums lengvai užrezervuoti automobilį vizitui ir jums nebereikia atskiro darbuotojo, kuris administruotų šią veiklą, nes aplikacija pati atlieka visą darbą. Darbuotojai gali lengvai užrezervuoti automobilį ir valdyti savo rezervacijas, naudodami išmanųjį telefoną, bei gauti automatinius pranešimus, kai rezervacija patvirtinta arba joje atsirado pakeitimų. Mūsų sprendimas suderinamas su daugeliu kalendorių, tokių kaip Outlook, todėl ja naudotis bus itin patogu.

Vairuotojo RFID kortelė

Daugiau nebereikia saugoti daugybės automobilinių raktelių, nes darbuotojas galės atidaryti automobilio dureles, naudodamas personalizuotą RFID kortelę arba mobilią aplikaciją. Sistema leis atrakinti automobilį tik autorizuotam darbuotojui, kurio vardu buvo atlikta rezervacija.

Panaudojimo analizė

Rezervavimo sistemos ataskaitų analizė padės nustatyti, kaip galima dar efektyviau išnaudoti autoparką, taupyti kaštus ir mažinti ekologinę taršą. Jūs galite analizuoti automobilių panaudojimą pagal transporto tipą, dienas, darbuotojus ar skyrius. Jeigu jūs turite atskirus skyrius įmonėje, tai galima atskiro darbuotojp kelionę priskirti tam skyriui, kuriame jis dirba.

Klientų istorijos

LIETUVOS POLICIJA

LIETUVOS POLICIJA

Lietuvos policijos darbuotojai šiandien dalijasi 350 automobilių, o dar beveik 800 valdo išmaniai, pasitelkę „Fleet Complete“ („Ecofleet“) sprendimus.

read more
VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Vilniaus miesto savivaldybė yra vienas pavyzdžių, kai įstaiga centralizuotai sprendžia automobilių parko valdymą ir duomenų surinkimą, siekdama atlaisvinti išteklius, optimizuoti darbo eigą ir skaidriau administruoti automobilius.

read more