Prisijunkite prie komandos

Fleet Complete darbuotojai – tai stipri komanda, tai inovacijoms atsidavę žmonės. Mes nuolat augame, todėl ieškome talentingų asmenybių, kurie norėtų prisijungti prie mūsų.

Prisijunkite prie komandos
top-100-toronto-employers-sme

Fleet Complete buvo pripažintas geriausiu GTA darbdaviu 2017 ir 2018 metais. Prisijunkite prie mūsų komandos!

 

Kartu veikianti profesionalų komanda

Atvira kasdienė komunikacija visuose organizacijos lygiuose skatina darbuotojų įsitraukimą į įmonės veiklą. Tai leidžia mums greitai reaguoti nenumatytose situacijose, dirbti produktyviau ir nuolatos augti mūsų darbuotojams. Kiekvieno darbuotojo įnašas mums vienodai svarbus.

 
open-space_office
People_children_together

Mūsų vidinė kultūra

Pozityvus Fleet Complete mikroklimatas padeda mums daugiau pasiekti visose srityse. Mes organizuojame vidaus renginius, kurie padeda sustiprinti komandą, taip pat stengiamės, kad biure būtų maloni darbui aplinka.

“Kaip puiku dirbti darbą, kurį myli, su žmonėmis, kurie palaiko tave visur ir visada. Čia aš galiu nuversti kalnus, augti ir dalintis savo sėkme su bendraminčiais. Aš džiaugiuosi, kad skyriau savo profesinį gyvenimą tokiai puikiai kompanijai, kuriai rūpi žmonės – dirbu savo darbą gerai, bet visada stengiuosi padaryti dar geriau – taip augame kartu su įmone. Fleet Complete – energinga, įkvepianti, gyva – tokia kaip mes patys!”

Sofia Alvarez , Buhalterė, Finansų skyrius

Peržiūrėkite darbo pasiūlymus

Mokykitės. Aukite. Įveikite iššūkius.

Tai žmonių dėka Fleet Complete kompanija tokia, kokia ji yra šiandien. Mes priimame dirbti atsidavusius, aistringus, inovatyvius, verslius – tuos, kurie orientuoti laimėti.

Mes norime palaikyti atvirą ir skaidrią įmonės kultūrą, kur kiekvienas žmogus gali išreikšti savo nuomonę ir jaustis kompanijos dalimi. Mūsų taip greitai augančioje aplinkoje kiekvienas turi galimybę būti inovatyviu ir matyti, kaip įgyvendinamos idėjos.

 

employees-together_speaking