Prekių ir siuntų pristatymas

Planuokite optimalius pristatymo maršrutus ir visada žinokite, kur šiuo metu yra jūsų kurjeriai. Jūs turėsite tikslią informaciją, kiek laiko užtruks pristatyti tam tikras prekes, todėl klientams galėsite pateikti tikslesnę pristatymo informaciją ir atitikti jų lūkesčius. Nuotoliniu būdu atsisiuntę vairuotojų darbo bei poilsio laiką iš tachografo, galėsite apskaičiuoti darbo grafikus, ar pateikti informaciją reikalingoms institucijoms. Taip pat jūs galite susikurti savo poreikius atitinkančias ataskaitas su jums reikalingais rodikliais, pavyzdžiui, kuro sąnaudomis, nuvažiuotais kilometrais, darbo valandomis, reguliariais transporto aptarnavimais.

KODĖL VERTA NAUDOTI FLEET COMPLETE SPRENDIMUS?

Šias funkcijas rasite Autoparko Valdymo Sprendime

Stebėkite savo transportą

Matykite visas savo transporto priemones žemėlapyje ir žinokite, kas vyksta darbo objektuose. Nereikalingi viršvalandžiai, neefektyvus darbas ar darbas dviem pamainomis gali turėti įtakos darbo efektyvumui.

U
Automatinis kelionių žurnalo užpildymas

Automatinis kelionių žurnalo sprendimas, kuris taupys jūsų laiką. Daugiau nebereiks valandų valandas pildyti Excel lentelių. GPS įrenginys leis jums apskaičiuoti kiekvienos kelionės kaštus, ir darbuotojams nebereikės gaišti laiko, stengiantis prisiminti praeito mėnesio keliones.

Specifinių zonų nustatymas

Nustatykite specifines zonas žemėlapyje ir sekite, kaip dažnai transportas įvažiuoja ir išvažiuoja iš nustatytos teritorijos. Tai padeda stebėti valdomo objekto produktyvumą ir kontroliuoti stacionarios įrangos judėjimą.

Turto saugumas

Stebėkite mašinų ir įrengimų buvimo vietą. Mūsų turto sekimo sistema suteiks jums visą informaciją apie jūsų turto buvimo vietą realiu laiku ir judėjimo maršrutus. Taip pat galėsite stebėti įrangos, kurią išnuomojote, buvimo vietą realiu laiku.

Vairuotojo RFID kortelė

Jei jūsų darbuotojai bendrai naudoja įmonės transportą, vairuotojo ID kortelė padės supaprastinti jų atpažinimą ir padidins saugumo lygį. Galite netgi naudoti jau turimus elektromagnetinius darbuotojų pažymėjimus-korteles, tokiu būdu žinosite, kada kuris darbuotojas ir kokį įrenginį ar transporto priemonę vairavo.

Reguliarus aptarnavimas

Įdiegę priežiūros programą, išvengsite kritinių gedimų, didelio remonto kaštų ir prastovų. Artėjant prie nustatytų ridos, datos ir variklio darbo valandų ribų, mūsų Priežiūros Modulis atsiųs jums priminimą į mobilųjį telefoną ar kitu jums patogiu būdu.

Mes turime jums sprendimą!

Mums rūpi jūsų autoparkas - leiskite mums jį optimizuoti. 

Šias funkcijas rasite Prekių ir Siuntų Valdymo sprendime

Pagerinkite užduočių paskirstymą

Lengvai priskirkite ir kontroliuokite užduotis iki pilno jų įvykdymo per savo mobilųjį telefoną. Turėsite visą informaciją apie kiekvieno darbuotojo užimtumą keliais paspaudimais ekrane.

Laiko Kortelių Ataskaitos

Jūsų personalas turės galimybę pažymėti darbo ir poilsio laiką mobiliojoje aplikacijoje, o jūs turėsite tikslius įrašus valandiniam atlygiui apskaičiuoti.

Maršruto optimizavimas

Įkėlus visus pristatymo taškus į sistemą, ji apskaičiuoja optimaliausią jų aplankymo eiliškumą. Jį galite lengvai keisti – sistema optimizuos iš naujo ir atvaizduos žemėlapyje. Pristatymų sąrašą su detalia informacija galima akimirksniu nusiųsti į vairuotojų telefonus ir realiu laiku stebėti jo vykdymą.

Užduočių įvykdymo terminai

Ši funkcija padės jums sekti laiką ir sužinoti, kiek laiko užtrunka įvykdyti tam tikrą užduotį, tad jūs galėsite tiksliau planuoti projekto įvykdymo terminus, laiku atlikti užduotis ir atitikti kliento lūkesčius. 

calendar_milestones-96png
Užduočių pranešimai

Pranešimai apie užduočių būsenos pasikeitimus padės jūsų mobiliems darbuotojams organizuotai vykdyti užduotis visą darbo dieną, galėsite geriau valdyti darbų apkrovimą ir informaciją apie darbuotojų užimtumą bei geografinį pasiekiamumą.

Ataskaitos

Istoriniai duomenys apie autoparko veiklą, personalo užimtumą, priskirtus terminus, nuvažiuotus atstumus suteiks jums galimybę tiksliau apskaičiuoti sąmatas ir suplanuoti projektus.