Pervežimai ir logistika

Visada žinokite, kur šiuo metu yra jūsų transportas ir puspriekabės, bei kontroliuokite temperatūros lygį jose. Jūs galite būti tikri, kad temperatūrai jautrius produktus pristatysite idealios būklės. Taip pat mūsų sprendimas padės jums sekti kuro sąnaudas bei vairuotojo darbo ir poilsio laiką. Sistema gali automatiškai reguliariai nuskaityti ir saugoti tachografo duomenis bei .ddd bylas, kurias pasieksite bet kuriuo metu.

KODĖL VERTA NAUDOTI FLEET COMPLETE SPRENDIMUS?

Šias funkcijas rasite Autoparko Valdymo Sprendime

Stebėkite savo transportą

Matykite visas savo transporto priemones žemėlapyje ir žinokite, kas vyksta darbo objektuose. Nereikalingi viršvalandžiai, neefektyvus darbas ar darbas dviem pamainomis gali turėti įtakos darbo efektyvumui.

load-planning-96
Kuro sąnaudų kontrolė

Į vilkiką gali būti įmontuojami kuro lygio davikliai arba kuro sąnaudų skaitikliai, perduodantys informaciją apie kuro lygį ir jo pokyčius, arba variklio sąnaudas. Jūs taip pat galėsite nustatyti automatinius pranešimus, perspėjančius apie staigų kuro kiekio bake sumažėjimą.

Specifinių zonų nustatymas

Nustatykite specifines zonas žemėlapyje ir sekite, kaip dažnai transportas įvažiuoja ir išvažiuoja iš nustatytos teritorijos. Tai padeda stebėti valdomo objekto produktyvumą ir kontroliuoti stacionarios įrangos judėjimą.

PaperLess-96
Tachografo bylų atsiuntimas

Įstatymai reikalauja laiku nuskaityti ir saugoti tachografo duomenis, tačiau ne visada fiziškai įmanoma juos atsisiųsti iš toli kitoje šalyje važiuojančio vilkiko. Mūsų sprendimas leidžia atsisiųsti visą reikalingą informaciją nuotoliniu būdu, o duomenys gali būti archyvuojami mūsų sistemoje.

feedback_note-96
Tachografo duomenys realiu laiku

Jūs turėsite visus duomenis apie transporto lokaciją realiu laiku, kiek laiko važiavo vairuotojas, kada jis turėjo poilsio pertrauką ir kiek laiko jam dar galima vairuoti.

Puspriekabių stebėjimas

Įsitikinkite, kad transportavimo metu kroviniai nebus pažeisti ar sugadinti. Stebėkite, ar temperatūra puspriekabėje yra normos ribose. Jūs galite būti tikri, kad temperatūrai jautrūs kroviniai bus pristatyti idealios būklės.

temperature
Temperatūros pokyčiai

Gaukite įspėjimus, kai temperatūra pasiekia per aukštą ar per žemą lygį.

iceman_cream_van_refrigerator_reefer_refrigerated_truck_transport_refrigerator
Specifinių krovinių gabenimas

Laikykitės klientų ar normatyvinių reikalavimų, gabendami delikačius krovinius. Davikliai leis jums stebėti visus svarbius indikatorius realiu laiku.

Reguliarus aptarnavimas

Įdiegę priežiūros programą, išvengsite kritinių gedimų, didelio remonto kaštų ir prastovų. Artėjant prie nustatytų ridos, datos ir variklio darbo valandų ribų, mūsų Priežiūros Modulis atsiųs jums priminimą į mobilųjį telefoną ar kitu jums patogiu būdu.

Mes turime jums sprendimą!

Mums rūpi jūsų autoparkas - leiskite mums jį optimizuoti. 

Šias funkcijas rasite Užduočių Valdymo sprendime

Pagerinkite užduočių paskirstymą

Lengvai priskirkite ir kontroliuokite užduotis iki pilno jų įvykdymo per savo mobilųjį telefoną. Turėsite visą informaciją apie kiekvieno darbuotojo užimtumą keliais paspaudimais ekrane.

Laiko kortelių ataskaitos

Jūsų personalas turės galimybę pažymėti darbo ir poilsio laiką mobiliojoje aplikacijoje, o jūs turėsite tikslius įrašus valandiniam atlygiui apskaičiuoti. 

Planuokite užduotis iš anksto

Planuokite ir priskirkite užduotis savo personalui iš anksto. Tai padės jums efektyviai valdyti darbo krūvius, kontroliuoti kaštus ir sklandžiai valdyti projektą.

Užduočių įvykdymo terminai

Ši funkcija padės jums sekti laiką ir sužinoti, kiek laiko užtrunka įvykdyti tam tikrą užduotį, tad jūs galėsite tiksliau planuoti projekto įvykdymo terminus, laiku atlikti užduotis ir atitikti kliento lūkesčius. 

Užduočių pranešimai

Pranešimai apie užduočių būsenos pasikeitimus padės jūsų mobiliems darbuotojams organizuotai vykdyti užduotis visą darbo dieną, galėsite geriau valdyti darbų apkrovimą ir informaciją apie darbuotojų užimtumą bei geografinį pasiekiamumą.

Ataskaitos

Istoriniai duomenys apie autoparko veiklą, personalo užimtumą, priskirtus terminus, nuvažiuotus atstumus suteiks jums galimybę tiksliau apskaičiuoti sąmatas ir suplanuoti projektus. 

KLIENTŲ ISTORIJOS

Talino oro uostas

Talino oro uostas

„Tai labai protingas sprendimas. Kasdien sutaupau 15 minučių savo gyvenimo laiko ir pagalvoju, jei būčiau žmogus, kuris kasdien juda į oro uosto teritoriją ir iš jos, laiko sutaupymas galėtų būti skaičiuojamas net valandomis per vieną darbo dieną,” – pasakoja Talino oro uosto oro krovinių vystymo vadovas Hasanas Steinbergas

read more
Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU)

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU)

„Fleet Complete nuo pat pradžių skyrė labai daug dėmesio bendravimui – mes pradėjome dirbti ir einame koja kojon į priekį drauge. Mums labai tiko ir patiko jų požiūris į klientą,” – pasakoja LSMU transporto poskyrio vadovas Albinas Brancevičius

read more