BENDRINAMŲ AUTOMOBILIŲ REZERVACIJOS SISTEMA

Sumažinkite įmonės automobilių parką, naudodami bendrinamus automobilius.

Prašykite pasiūlymo

Didelė dalis kompanijų naudoja Excel arba Outlook automobilių rezervacijai įmonės viduje. Tokių nepritaikytų įrankių naudojimas atima daug laiko, o įmonė neturi kompleksinių duomenų, kurie darbuotojai ir kaip dažnai naudoja įmonės automobilius. Išmanioji Fleet Complete automobilių Rezervacijos sistema siūlo puikų programinį sprendimą automobiliams dalintis ir rezervuoti, bei apžvelgti statistiką ir priimti racionalius parko valdymo sprendimus.

Bendrinamų automobilių naudojimas yra auganti tendencija, kuri ne tik padeda sutaupyti, efektyviai naudojant autoparką, bet ir padeda sumažinti taršą mūsų planetoje. Remiantis Fleet Europe ir Global Fleet atliktais tyrimais, numatoma, kad iki 2030-ųjų metų bendrinamų automobilių naudojimas išaugs iki 73% visų automobilių kiekio, lyginant su 30% skaičiumi šiuo metu.

“Kaip teigia Policijos departamento Policijos informacijos valdybos viršininkas Šarūnas Gavėnas, sprendimas labai greitai pasiteisino – automobiliai buvo naudojami efektyviau, o darbuotojai naująją sistemą greitai įsisavino: „Naudotojo sąsaja ir pats rezervavimo procesas itin paprastas. Be to, jį susiejome su mūsų valdoma personalo sistema, todėl labai lengvai išsprendėme papildomų ir naujų vartotojų valdymo klausimus, o darbuotojai galėjo jungtis tais pačiais slaptažodžiais kaip ir prie kitų mūsų vidinių sistemų.” 

Šarūnas Gavėnas

Policijos departamento Policijos informacijos valdybos viršininkas

Darbalaukio vaizdas

Darbalaukio vaizdas

Mobilus vaizdas

Mobilus vaizdas

icon-reservation1

REZERVUOKITE AUTOMOBILĮ TELEFONE

Darbuotojai gali rezervuoti automobilius ir valdyti rezervacijas savo išmaniuosiuse telefonuose, taip pat gauti pranešimus apie  rezervacijos patvirtinimą arba pakeitimą. Sprendimas suderinamas su populiariausiais kalendoriais, įskaitant Outlook, todėl paslauga naudotis itin patogu.

RFRD-96

BERAKTIS ATRAKINIMAS

Daugiau nebereikės saugoti krūvos automobilių raktų, nes vairuotojas galės atrakinti automobilį mobiliojoje programėlėje. Sistema leidžia atsirakinti duris ir užvesti automobilį tik rezervavusiam ir autorizuotam vartotojui.

report-icon-96

AUTOMOBILIŲ UŽIMTUMO ANALIZĖ

Naudodami rezervavimo sistemos ataskaitas, jūs galite analizuoti automobilių užimtumą pagal automobilio tipą, dieną, asmenį ar skyrių, taip pat įvertinti realų poreikį automobiliams mėnesio, savaitės, paros pjūviu.

Mes turime jums sprendimą!

Mums rūpi jūsų autoparkas - leiskite mums jį optimizuoti.