„2017 metais įvedus „Ecofleet“ automobilių dalinimosi sistemą, iškart pastebėjome jos populiarumą – savivaldybės darbuotojai greitai pradėjo naudotis šios programos teikiamomis naudomis. Dabar galime greičiau, patogiau ir, svarbiausia, pigiau teikti paslaugas gyventojams, nuvykti į svarbiausius miesto taškus. Dar vienas didelis pliusas – išmanumas. Nebereikia užsisakyti transporto paslaugų per kitus specialistus, viską galima padaryti programėlės dėka, tad tauposi ir darbuotojų laikas. Laimime visi.“

Povilas Poderskis

Vilniaus miesto savivaldybės Administracijos direktorius

Kaip teigia Policijos departamento Policijos informacijos valdybos viršininkas Šarūnas Gavėnas, sprendimas labai greitai pasiteisino – automobiliai buvo naudojami efektyviau, o darbuotojai naująją sistemą greitai įsisavino: „Naudotojo sąsaja ir pats rezervavimo procesas itin paprastas. Be to, jį susiejome su mūsų valdoma personalo sistema, todėl labai lengvai išsprendėme papildomų ir naujų vartotojų valdymo klausimus, o darbuotojai galėjo jungtis tais pačiais slaptažodžiais kaip ir prie kitų mūsų vidinių sistemų.” 

Šarūnas Gavėnas

Policijos departamento Policijos informacijos valdybos viršininkas

Darbalaukio vaizdas

Darbalaukio vaizdas

Mobilus vaizdas

Mobilus vaizdas

icon-reservation1

REZERVUOKITE AUTOMOBILĮ TELEFONE

Darbuotojai gali rezervuoti automobilius ir valdyti rezervacijas savo išmaniuosiuse telefonuose, taip pat gauti pranešimus apie  rezervacijos patvirtinimą arba pakeitimą. Sprendimas suderinamas su populiariausiais kalendoriais, įskaitant Outlook, todėl paslauga naudotis itin patogu.

RFRD-96

BERAKTIS ATRAKINIMAS

Daugiau nebereikės saugoti krūvos automobilių raktų, nes vairuotojas galės atrakinti automobilį mobiliojoje programėlėje. Sistema leidžia atsirakinti duris ir užvesti automobilį tik rezervavusiam ir autorizuotam vartotojui.

report-icon-96

AUTOMOBILIŲ UŽIMTUMO ANALIZĖ

Naudodami rezervavimo sistemos ataskaitas, jūs galite analizuoti automobilių užimtumą pagal automobilio tipą, dieną, asmenį ar skyrių, taip pat įvertinti realų poreikį automobiliams mėnesio, savaitės, paros pjūviu.

TOMAS STONYS

Pardavimų projektų vadovas