TACHOGRAFAS

Tachografo duomenų automatinis nuskaitymas taupo laiką ir pinigus!

Prašykite pasiūlymo

KODĖL NUOTOLINIS TACHOGRAFO NUSKAITYMAS?

Pagal įstatymą tam tikrų krovininių ir keleivinių transporto priemonių tachografų duomenys turi būti nuskaitomi kas 90 dienų, o vairuotojo duomenys – kas 28 dienas. Norint gauti tachografo duomenis iš transporto priemonės, patogu naudoti nuotolinio atsisiuntimo sprendimą. Tai padeda taupyti darbo laiką ir išvengti situacijų, kai fiziškai duomenų neįmanoma nuskaityti.

Kaip papildomą paslaugą siūlome įmonės kortelės saugojimo („card hotel“) sprendimą, o tai reiškia, kad jums nereikės nerimauti dėl reguliaraus duomenų atsisiuntimo, nes mūsų programa užtikrins, kad duomenys bus nuskaitomi automatiškai ir laiku.

19500115 – portrait of a handsome young happy man using digital tablet
electronic-logging-devices-1

DUOMENYS PER ATSTUMĄ

Pagal įstatymą tachografo duomenys turi būti saugomi biure, tačiau ne visada jie gali būti fiziškai paimti tiesiogiai iš vilkiko. Mūsų sprendimo pagalba jūs galite atsisiųsti visus reikalingus duomenis iš tachografo nuotoliniu būdu ir taip pat archyvuoti juos mūsų sistemoje.

load-planning-96-1

AUTOMATINIS DUOMENŲ NUSKAITYMAS

Mes taip pat siūlome įmonės kortelės saugojimo („card hotel“) sprendimą, kuris reiškia, kad tachografai bus nuskaitomi reguliariai ir automatiškai. Mes galime nustatyti tam tikrą datą, kada duomenys bus atsiunčiami, ir jums nebereikės dėl to daugiau jaudintis. Jūs turėsite ataskaitas, kurios leis jums maksimizuoti darbo valandas ir užtikrinti, kad bus paisoma darbo ir poilsio laiko.

Daily-Tasks-Icon-96-1

KAIP VEIKIA MŪSŲ SPRENDIMAS?

Norimoje transporto priemonėje bus įdiegta GPS įranga, kuri suteiks galimybę ne tik nuskaityti tachografo bylas, tačiau ir matyti vairuotojui likusį leistiną vairuoti laiką, bei tokius parametrus kaip kuro sąnaudos, temperatūra krovinių skyriuje, ašių apkrova, akumuliatoriaus įkrova ir kitus.

VISAPUSIŠKAS SPRENDIMAS

Mūsų transporto valdymo sprendimas įgalina jus valdyti darbo jėgą ir efektyviai paskirstyti užduotis, optimaliai suplanuoti važiavimus ir motyvuoti vairuotojus vairuoti ekonomiškai ir saugiai.

61964917 – plain truck fleet
Daily-Tasks-Icon-96-1

PAGRINDINIAI REIKALAVIMAI

Kasdienis vairuotojo vairavimo laikas yra 9 valandos. Po 4,5 valandos vairavimo, jis privalo turėti 45 minučių pertrauką. Reguliarus paros  poilsis 11 valandų ir 45 valandos į savaitę.
feedback_note-96-1

INFORMACIJA REALIU LAIKU APIE VAIRAVIMO IR POILSIO LAIKĄ

Jūs turėsite visą informaciją, kur yra jūsų vilkikai, kiek laiko vairuotojai vairavo, kada jie turės kitą pertrauką, kiek liko vairavimo valandų šią savaitę ir t.t.
transport-ico-1

PAPILDOMOS GALIMYBĖS

Mes siūlome itin išsamų naršyklėje veikiantį GPS sekimo ir mobilių darbuotojų valdymo sprendimą, kuris veikia interneto naršyklėje net ir išmaniajame telefone ir suteikia jums aiškią informaciją apie pagrindinius rodiklius, tokius kaip kuro sunaudojimas, tam tikrų darbų atlikimo laikai, transporto buvimo vieta, krovinio temperatūra, vairavimo elgsena,

Mes turime jums sprendimą!

Mums rūpi jūsų autoparkas - leiskite mums jį optimizuoti.