ĮRANGOS VALDYMAS IR KROVINIO TEMPERATŪROS STEBĖJIMAS

Stebėkite įrangos darbą, užtikrinkite jos saugumą bei optimizuokite valdymą.

Prašykite pasiūlymo

Žinokite, kur yra jūsų įranga bet kuriuo metu

Stebėkite visus įmonės įrenginius ir techniką. Mūsų įrangos stebėjimo sistema suteikia visavertę informaciją, kur realiu laiku vyksta darbai. Jei mašina ar įrenginys išvažiavo ir kirto nustatytos teritorijos ribą, jūs gausite įspėjamąjį pranešimą. Mūsų atsparus sekimo prietaisas užtikrina realaus laiko būseną ir judėjimo atnaujinimus bei padeda apsaugoti jūsų vertingą turtą.

Skaitykite daugiau →

ALIARMŲ PRANEŠIMAI

Nustatykite taisykles ir gaukite pranešimus apie jų pažeidimą bei kitus įvykius, susijusius su jums aktualiomis įrenginių ir mašinų būsenomis.

TEMPERATŪROS POKYČIAI

Gaukite įspėjimus, kai temperatūra pasiekia per aukštą ar per žemą lygį.

APSISAUGOKITE NUO NUOSTOLIŲ

Apsisaugokie nuo nenumatytų nuostolių, žinodami įrenginių būseną ir lokaciją realiu laiku.

Pervežimų kontrolė

Būkite ramūs, kad produkcija nesuges transportavimo metu ir prekės nebus pažeistos. Jūs galite kontroliuoti, ar puspriekabė prikabinta prie vilkiko, stebėti krovinio temperatūrą, oro drėgmę ir slėgį. Jei gabenate temperatūrai ir drėgmei jautrius produktus, jie bus pristatyti idealios būklės.

bb-radar-backoftruck-2
iceman_cream_van_refrigerator_reefer_refrigerated_truck_transport_refrigerator

SPECIFINIŲ KROVINIŲ GABENIMAS

Laikykitės klientų ar normatyvinių reikalavimų, gabendami delikačius krovinius. Davikliai leis jums stebėti visus svarbius indikatorius realiu laiku.

transport-ico

AUTOMATINIAI PERSPĖJIMAI

Jūs gausite automatinius perspėjimus, jei temperatūros, slėgio ar drėgmės lygis krovinių skyriuje viršys jūsų nustatytą lygį.

Daily-Tasks-Icon-96

INFORMACIJA REALIU LAIKU

Turėkite tikslią informaciją, kur šiuo metu yra krovinys ir kokia realiu laiku yra temperatūra, drėgmė ir oro slėgis krovinių skyriuje.

SUMONTUOSIME ĮRANGĄ PAGAL JŪSŲ POREIKIUS

Sumontuosime įrangą į bet kokio tipo transporto priemonę jums patogioje vietoje ir patogiu metu. Esant poreikiui, padėsime ir išmontuoti. Mūsų meistrai turi didelę patirtį ir nuolatinius apmokymus, todėl garantuojame aukščiausios kokybės paslaugą. Leiskite mums pasirūpinti jūsų transportu.

27723147_s

Mes turime jums sprendimą!

Mums rūpi jūsų autoparkas - leiskite mums jį optimizuoti.