Frontu + Fleet Complete integravimas

Sekite ir paskirstykite savo turtą bet kur ir bet kada

Suteikite daugiau lankstumo savo lauko paslaugų valdymo operacijoms su Frontu + Fleet Complete integravimu.

 

  • Realiu laiku gaukite naujausią informaciją apie maršrutus ir užduotis.
  • Matykite informaciją apie transporto priemonę, pvz., jos modelį, valstybinius numerius ir buvimo vietą.
  • Matykite informaciją apie darbuotojo pradžios ir pabaigos laiką, trukmę minutėmis.
  • Optimizuokite maršrutus ir grafikus.
  • Peržiūrėkite naudotojo kelionių istoriją.
Screenshot 2021-09-07 at 12.39.34

Frontu + Fleet Complete ypatybės, padedančios jūsų verslui

Picture 1

1. Paskirkite užduotis artimiausiam automobiliui ir technikui, kad padidintumėte efektyvumą, pagerintumėte reakcijos laiką ir kliento pasitenkinimą. Išvenkite komunikavimo klaidų ir iš savo darbo jėgos gaukite daugiau.

2. Tiksliai įvertinkite užduoties atlikimo išlaidas apskaičiuodami susijusias kelionės išlaidas. Užtikrinkite sąžiningesnę ir skaidresnę kainodarą savo klientams.

Picture 12png
screenshot2

3. Ekrane sekite svarbiausias operacijas atliekančius darbuotojus, užduotis ir transporto priemones. Centralizuotas vaizdas sklandesnei darbo patirčiai.

4. Nebebūsite priklausomi nuo belaidžio ryšio (WiFi), interneto ar rašiklio ir popieriaus. Dirbkite neprisijungę prie tinklo ir rinkite skaitmeninius parašus, kad greičiau atliktumėte užduotis.

screenshot4
56634061_l

Pramonės sritys

Pritaikykite modulius, kad jie atitiktų jūsų vertikalius poreikius.

  • Sunkiosios mašinos
  • Saugumas
  • Komunalinės paslaugos
  • Infrastruktūros valdymas
  • Prekybos automatai

Naudojimo atvejai

Nėra geresnio paslaugos / priemonės koncepcijos įrodymo už išbandymą atviroje rinkoje. Štai keli mūsų klientų pavyzdžiai. 

Atliekų tvarkymo bendrovei, teikiančiai aplinkosaugos suderinamumo sprendimus, reikėjo gaminio įvairių atliekų surinkimui, gabenimui ir tvarkymui vykdyti. Idealiausia, kad sprendimas apimtų konteinerių, vairuotojų ir svarbiausias operacijas atliekančių darbuotojų valdymą. „Frontu“ + „Fleet Complete“ derinys šiam klientui tinka kaip pirštinė, nes atitinka jo poreikius ir supaprastina su FSM susijusius iššūkius.

AdobeStock_277503079-1-min
Kas naudoja Frontu?

Frontu yra lauko paslaugų valdymo programinė įranga, sukoncentruota į svarbiausias operacijas atliekančius darbuotojus. Mes teikiame skaitmeninius sprendimus bendrovėms sunkiosios įrangos, prekybos automatų, infrastruktūros valdymo, komunalinių paslaugų, apsaugos iš ŠVOK srityse. Mes siūlome universalų funkcionalumą ir specialiai pritaikytus priedus norėdami pagerinti lauko paslaugų valdymo patirtį.

Kas naudoja Fleet Complete?

Fleet Complete yra sparčiausiai augantis telematikos – GPS sekimo sprendimo ir turto valdymo programinės įrangos, leidžiančios bendrovėms stebėti ir valdyti savo transporto priemones, mobiliuosius darbuotojus, krovinius ir stacionarų turtą, – teikėjas pasaulyje.

Kodėl turėčiau integruoti Frontu + Fleet Complete?

Kad galėtumėte derinti savo transporto priemonių ir turto sekimą bei valdymą su lauko paslaugų valdymu. Tai idealus paslaugų paketas šiuolaikinei bendrovei, norinčiai nepaleisti iš rankų savo turto ir darbo jėgos kontrolės.

Ar siūlote nemokamą bandymą?

Taip, suteikiame nemokamą bandymą.

Norite daugiau sužinoti apie integraciją?

hbspt.forms.create({ region: "na1", portalId: "1853738", formId: "b5c25668-2be2-40ac-9a0a-a820d8dd150e" });