Carousel_1200x471

G4S, didžiausia pasaulyje integruotus saugos sprendimus teikianti įmonė, stebi savo patruliuojančius automobilius, naudodami „Ecofleet” (dabar „Fleet Complete”) transporto kontrolės sistemą. Naudodami šį sprendimą, jie taip pat suteikia savo klientams galimybę stebėti savo automobilius. Saugos tarnyboms yra kritiškai svarbu turėti informaciją realiu laiku, kur yra patruliuojantys ekipažai. Tai leidžia greitai reaguoti į situaciją ir teikti klientui visapusiškas saugumo paslaugas.

G4S veikloje „Ecofleet” sistema padeda rasti arčiausiai iškvietimo vietos esantį laisvą patrulių automobilį, todėl klientai pagalbos sulaukia itin operatyviai. Be to, transporto kontrolės sistema suteikia informaciją apie ekipažų vairuotojų elgseną darbo metu ir skatina saugų vairavimą.

„G4S Lietuva” Technologijų departamento direktorius Marius Penikas: „Transporto priemonių stebėjimas ir saugus vairavimas yra labai svarbūs veiksniai mūsų verslui. Lankstus ir patikimas partneris „Ecofleet” suteikė mums įrankius, kurie įgalina pasiūlyti mūsų klientams optimaliausius sprendimus. Esame patenkinti, turėdami patikimus ir itin lanksčius partnerius”.

Transporto priemonių stebėjimas ir saugus vairavimas yra labai svarbūs veiksniai mūsų verslui. Lankstus ir patikimas partneris „Ecofleet” suteikė mums įrankius, kurie įgalina pasiūlyti mūsų klientams optimaliausius sprendimus. Esame patenkinti, turėdami patikimus ir itin lanksčius partnerius.

 

Marius Penikas

UAB „G4S Lietuva” Technologijų departamento direktorius

 

Mes turime jums sprendimą!

Mums rūpi jūsų autoparkas - leiskite mums jį optimizuoti.