J.R. Company GmbH

men_ups_bus

Apžvalga

Įmonė J.R. Company GmbH, kurios būstinė yra Karlsdorfe buvo įkurta 2002 metais. Transporto įmonė nuo 2004 m. yra UPS sutarties partnerė Štirijoje, Karintijoje ir Rytų Tirolyje. Įmonei turint 180 darbuotojų ir 120 transporto priemonių parką, veiklos sritis buvo išplėsta įtraukiant transporto priemonių nuomą ir autoservisą.

 J.R. Company kiekvieną dieną pristato 5,000-6,000 siuntinių. Tai reiškia, kad visas transporto parkas nukeliauja apie 26,000 km per dieną. Kadangi įmonei yra svarbus tvarumas, o transporto parko vadovas ponas Flicker norėjo sumažinti išlaidas, buvo ieškoma optimizavimo sprendimo.

Kliento norimas rezultatas

Taupyti degalų sąnaudas – ne tik optimizuojant kelionių planavimą, bet ir pagerinant vairavimo elgseną. Todėl sprendimas taip pat turėtų pateikti duomenis apie vairavimo elgesį ir pavaizduoti esamą transporto priemonių parko apžvalgą.

Sprendimas

Naudodami Fleet Complete transporto kontrolę, jie gali pasiekti norimus rezultatus ir net daugiau. Naudojant sprendimą, degalų sąnaudos buvo sumažintos beveik 400 eurų, iki 3,500 eurų per dieną. Taip sutaupoma 90,000 eurų per metus, tai sudaro apie 10 procentų ankstesnių išlaidų. Dėl optimizuoto vairavimo elgesio padarytos žalos sąnaudos sumažėjo 30 procentų, o nusidėvėjusių dalių – net iki 50 procentų.

„Išties įdomu dirbti su vairuotojui suprantama Fleet Complete programa, rodančią ridą, agresyvų pagreitį, greitį atliekant posūkius, stovėjimą tuščiąja eiga ir greitį.“  

 

Günteris Flickeris


J. R. Company GmbH transporto parko vadovas

 

  • Transporto parkas nuvažiuoja apie 26,000 km per dieną
  • J.R. Company kiekvieną dieną pristato 5,000-6,000 siuntinių
  • Įmonė turi 180 darbuotojų ir 120 transporto priemonių parką

Mes turime jums sprendimą!

Mums rūpi jūsų autoparkas - leiskite mums jį optimizuoti.