Supaprastinkite pristatymo procesą, naudodami Fleet Complete sprendimus

„Pradėti naudoti šį sprendimą mus paskatino poreikis matyti, kur konkrečiu metu yra kurjerių automobiliai, koreguoti jų maršrutus ir įvertinti, kam geriausiai deleguoti naujai atsiradusį darbą. Matydami, kam būtų paprasčiausiai paimti naujai atsiradusią siuntą, parengiame užduotį ir deleguojame ją konkrečiam kurjeriui. Jo mobiliajame įrenginyje pasirodo žinutė, kokiu laiku iš kokio adresato reikia paimti siuntą, koks jos svoris“.

Ernestas Juzikis

Kurjerių tinklo vadovas, UAB „Itella Logistics“

Kas yra maršruto optimizavimas?

Maršruto optimizavimas yra svarbi „Fleet Complete“ užduočių tvarkymo sprendimo dalis, padedanti jums laiku atlikti pristatymus, mažinti išlaidas degalams, patenkinti klientus ir didinti jūsų pelną.

Kaip veikia maršruto optimizavimas?

Įkėlus visus pristatymo taškus į sistemą, ji apskaičiuoja optimaliausią jų aplankymo eiliškumą. Jį galite lengvai keisti – sistema optimizuos iš naujo ir atvaizduos žemėlapyje. Pristatymų sąrašą su detalia informacija galima akimirksniu nusiųsti į vairuotojų telefonus ir realiu laiku stebėti jo vykdymą.

transport-ico

VAŽIUOKITE MAŽIAU KILOMETRŲ

Mažinkite iki tikslo nuvažiuotus kilometrus optimizuodami savo maršrutus. Taip sumažinsite transporto priemonių susidėvėjimą bei greičiau pristatysite užsakymus.

report-icon-96

AUTOMATIZUOTI PROCESAI

Naudojant automatizuotą maršrutų planavimą nelieka vietos klaidoms, nereikia atlikti neefektyvaus rankinio darbo, nes mūsų sprendimas visą darbą atlieka už jus.

 

icon2

MOBILIOJI PROGRAMĖLĖ

Dalinkitės maršruto informacija su vairuotojais ir suinteresuotais asmenimis naudodami mobiliąją programėlę, užtikrinančią greitą ir lengvą komunikaciją.

Pasak UAB „Itella Logistics“ kurjerių tinklo vadovo Ernesto Juzikio, visa užfiksuota maršruto informacija vėliau analizuojama transporto vadybininkų ir gautos išvados padeda koreguoti maršrutus. Rezultatas – sumažėjęs kilometražas, efektyviau išnaudojami automobiliai, sutaupytas kuras. Jau nekalbant apie daug paprastesnį kurjerių ir jiems užduotis deleguojančių vadybininkų darbą.

„Taikomi sprendimai mums ne tik padeda optimizuoti maršrutus, operatyviai koreguoti užduotis, bet ir vertinti kurjerių vairavimo stilių. Visi žinome, kad staigus greitėjimas ir stabdymas, net posūkio pasvirimo kampas gali padidinti kuro sąnaudas. Tad stebėdami ir vertindami šiuos parametrus pradėjome reitinguoti vairuotojus ir motyvuoti tvarkingiausiai vairuojančius, skatindami pasekti jų pavyzdžiu ir kitus“, – pasakojo E. Juzikis.

Mažoje, keliais automobiliais besinaudojančiai įmonei tvarkingų vairuotojų sutaupyti degalai gal ir nebūtų labai pastebimas indėlis. Tačiau įvertinus, kad „Itella Logistics“ turi septyniasdešimties automobilių parką ir visi jie kasdien išvažiuoja į kelią, efektyvus vairavimas duoda apčiuopiamą finansinę naudą. Pasak pašnekovo, daugiau nei metus naudojantis „Fleet Complete Lietuva“ pasiūlytais sprendimais, jau spėta įvertinti, kad optimizuojant maršrutus, skatinant kurjerius atsakingai vairuoti, kuro sąnaudos sumažėjo maždaug 5 proc.

 

IŠMANUS UŽDUOČIŲ VALDYMAS – PASKIRSTYKITE UŽDUOTIS MOBILIEMS DARBUOTOJAMS PER KELIAS SEKUNDES

Kartais telefonu perduoti darbą būna gana sudėtinga, nes darbuotojas gali neįsiminti visos informacijos, pavyzdžiui, tikslių terminų, dėl ko gali pavėluoti atlikti užduotį laiku. Mūsų užduočių valdymo sprendimas padės patogiai paskirti užduotis per mobiliąją programėlę ir iškart gauti pranešimą, kai darbas bus patvirtintas ar atliktas. Be to, jūs visada žinosite kur yra jūsų darbuotojai, tad galėsite optimaliai paskirstyti užduotis, įvertindami atstumą tarp užduoties atlikimo vietos ir darbuotojo buvimo vietos

carousel-1
Daily-Tasks-Icon-96-1

EFEKTYVUS PLANAVIMAS

Planuokite darbus į priekį. Jūsų darbuotojai turės aiškią informaciją, kada užduotys turi būti pradėtos, kada užbaigtos, ir kokiu adresu atliktos.

Route-Optimization-and-Vehicle-Tracking-96

AUTOMATINIS INFORMACIJOS ATNAUJINIMAS

Jūs turėsite informaciją realiu laiku apie vykdomas ir užbaigtas užduotis. Apie užduoties būsenos pasikeitimą iš karto gausite atitinkamą pranešimą.
Appointment_Request-96

ELEKTRONINIAI DOKUMENTAI IR ATASKAITOS

Visa dokumentacija, tokia kaip užpildytos formos, nuvažiuoti kilometrai, pristatymo informacija ir patvirtinantys parašai, saugomi elektronine forma sistemoje. Jūs galite atsisiųsti ataskaitas pagal pasirinktą datą ar darbuotoją.

Norite sužinoti daugiau?