Kelionių lapai

Automatinis kelionių lapo užpildymas, kuris palengvins jums gyvenimą ir padės sutaupyti pinigų!

Išbandykite demo versiją

gif-pikali

ŽURNALAS, DIRBANTIS UŽ VAIRUOTOJĄ

Daugiau nebereikia užsirašinėti visų savo kelionių ir siųsti jas buhalterei kiekvieno mėnesio pabaigoje. Fleet Complete kelionių žurnalas su ridos ir kuro duomenimis – tai lengviausias būdas užpildyti kelionių lapą. Automobilyje sumontuota įranga fiksuoja realią jo odometro ridą prieš ir po kiekvienos kelionės, atitinkamai ir mėnesio pradžioje bei pabaigoje. Taip pat darbuotojams nebereikia gaišti laiko užrašant kuro likučius, nes mėnesio pabaigos kuro lygis bake automatiškai patenka į ataskaitą ir persikelia į kito mėnesio pradžią. Degalinėse įpilto kuro kiekius galite reguliariai įkelti į sistemą, arba automatiškai importuoti per sąsają su degalinių tinklu. Remiantis rida, kuro likučiais ir įpiltų degalų kiekiu, pateikiamas paskaičiuotas faktinis kuro suvartojimas. Visa ši maršruto, vairavusio vairuotojo, ridos ir degalų informacija patalpinama patogioje, buhalterijai tinkančioje, kelionės lapo formoje. Sprendimas užtikrina savalaikius duomenis, eliminuoja ataskaitų pildymą rankomis, leidžia išvengti klaidų su kuro likučiais ir ridomis.

AUTOMATINIS DUOMENŲ FIKSAVIMAS

Automobilyje sumontuota GPS transporto kontrolės įranga, stebėdama automobilio lokaciją ir jo judėjimą, automatiškai registruoja visus važiavimus su pradžios ir pabaigos taškais, odometro ridą prieš kelionę ir po jos. Duomenys surenkami akimirksniu, todėl vairuotojams nebereikia gaišti laiko kaskart surašinėjant kelionių maršrutus iš atminties.

TINKA BUHALTERIJAI

Kelionių lapo sprendimas – tai puikus įrankis buhalterijos išlaidų apskaitai. Nebereikia laukti, kol vairuotojai pateiks rankomis pildytus dokumentus už mėnesį – skaitmeninis kelionės lapas visada pasiekiamas mygtuko spragtelėjimu. Tiesiai iš automobilio turėsite realius ridos duomenis, kuro likučių mėnesio pradžioje/pabaigoje kiekius, ir, importavus degalinių ataskaitą, automatiškai paskaičiuotą faktinį suvartoto kuro kiekį.

ATSISIŲSKITE ATASKAITAS

Greta automatinio kelionių lapo naudokite ir kitas naudingas ataskaitas. Pavyzdžiui, galite greitai palyginti, ar sutampa degalinės kvite nurodytas degalų kiekis su į automobilio baką įpiltu kuro kiekiu. Taip pat įsitikinti, ar automobilis tuo metu buvo toje degalinėje, kurioje įsigytas kuras. O vesdami visas automobilių eksploatacijos išlaidas turėsite aiškią kiekvieno jų išlaikymo ir kilometro kainą.

ŽURNALAS ĮMONĖS AUTOMOBILIŲ KELIONĖMS TVARKYTI

Geriausias būdas kontroliuoti įmonės transporto keliones yra vesti kelionių žurnalą, kuriame nurodyti visi maršrutai, jų tikslai, ir kas kada vairavo. Patogiausias ir skaidriausias būdas pildyti tokį žurnalą yra naudojant GPS įrangą, kuri automatiškai išsaugos visus važiavimus. Tai sumažina sukčiavimo riziką, todėl tai puikus įrankis siekiantiems tvarkingos apskaitos. Net jeigu leidžiate automobilį naudoti asmeninėms reikmėms, žurnale šios kelionės gali būti išskirtos, o jūs matysite darbo ir asmeninių kelionių santykį.

autolog-laptop-crop-mini

LANKSTUS SPRENDIMAS

Mes sukūrėme sprendimą, atitinkantį jūsų verslo poreikius, todėl siūlome daugybę integracijų, kad darbo procesai vyktų dar sklandžiau. Bendradarbiaujame su Salesforce, SAP, QuickBooks, Microsoft Azure, Oracle bei kitais programų kūrėjais!

27723147_s

Mes turime jums sprendimą!

Mums rūpi jūsų autoparkas - leiskite mums jį optimizuoti.