Skaitmeninis tachografas

Atsisiųskite tachografo duomenis nuotoliniu būdu, efektyviai planuokite ir stebėkite vairuotojų poilsio ir vairavimo laiką.

Paprašykite demo versijos

DIRBKITE EFEKTYVIAU SU SKAITMENINIU TACHOGRAFU

Paskambinkite vairuotojui ir paprašykite užvažiuoti į dar vieną tašką. Patikinkite klientą, kad „tikriausiai“ viskas bus gerai. Tuomet gaunate žinutę, kad vairuotojas, kurį planavote siųsti paimti krovinį, jau išnaudojo savo vairavimo laiką. Bet gal krovinį galėtų paimti kitas vairuotojas? Tuomet vis tiek reikia paskambinti klientui ir pranešti, kad jo krovinys bus pristatytas kiek vėliau… tokie scenarijai gali likti praeityje, jei naudosite skaitmeninį tachografą.

Scherm digitale tachograaf

skaitmeninio tachografo privalumai

Stebėkite vairavimo ir poilsio laikus

Vis užmeskite akį į vairuotojų vairavimo ir poilsio laikus. Tai svarbu, tiek planuojant darbą, tiek ir užtikrinant darbuotojų saugumą.

Atsisiųskite per atstumą

Atsisiųskite tachografo duomenis, naudojant mobilų ryšį nuotoliniu, rankiniu arba automatiniu būdu.

Bendravimas su klientais

Aiškiai informuokite klientus apie prekių paėmimo ar pristatymo laiką ir visada juos informuokite apie kiekvieno krovinio statusą.

KLIENTŲ PATIRTIS

„Tai didžiulis laimėjimas, kad nuo šiol mes turime visas įžvalgas apie vairavimo ir poilsio laikus. Anksčiau mes palikdavom pasirinkimo teisę vairuotojui, kuris turėjo nuspręsti, ar jis gali paimti dar vieną krovinį, ar ne. Dabar planavimas parodo, kiek vairavimo laiko dar liko. Ir vairuotojams patinka aiškumas. Ypač turint nenumatytų atvejų tai tikras sprendimas. Turint toki lankstumą, mes taip pat įgyjame pranašumą rinkoje.“

Willem van Wees

Direktorius, Transporto kompanija Van Wees Malden

pateikite užklausą

MATT-Presenting-Copy