ŽALIASIS VAIRAVIMAS

Valdykite draugišką aplinkai automobilių parka, prisidėdami prie aplinkos tvarumo ir išlaidų taupymo.

Prašykite pasiūlymo

Kai pasaulyje toks svarbus dėmesys skiriamas ekologiškų iniciatyvų įgyvendinimui, automobilių parkai turi prisitaikyti prie pokyčių – net tik padėti verslui mažinti sąnaudas, bet ir prisidėti prie taršos mažinimo.

Štai kodėl mūsų automobilių valdymo sistema siūlo žaliojo vairavimo sprendimą, kuris padeda sumažinti degalų sąnaudas, užtikrina efektyvų automobilių panaudojimą ir skatina būti draugiškais aplinkai.

Daily-Tasks-Icon-96-1

SUMAŽINKITE EMISIJAS

Naudodamiesi įžvalgomis apie automobilių būklę ir vairuotojo elgseną, jūs galite užtikrinti tinkamą autoparko priežiūrą ir efektyvų vairavimą – tai padės sumažinti taršą ir emisijas.

 

Route-Optimization-and-Vehicle-Tracking-96

TINKAMO DYDŽIO AUTOPARKAS

Stebėkite automobilių naudojimą, nustatykite neefektyvumus, kurie padės valdyti resursus ekonomiškiau ir tvariau.
poi-icon

KONTROLIUOKITE AGRESYVŲ VAIRAVIMĄ

Stebėkite blogo vairavimo elgseną, kuri švaisto kurą, pavyzdžiui, per greitą vairavimą ar staigų stabdymą. Tai padeda vairuotojams pagerinti elgseną ir sumažinti kuro sunaudojimą.

signature-icon-96

SUMAŽINKITE STOVĖJIMĄ TUŠČIĄJA EIGA

Matydami tuščios eigos ataskaitas, jūs galite identifikuoti ir mažinti kurą eikvojančius įpročius, padėdami mažinti sąnaudas ir emisijas.

Training-icon-96

REGULIARI PRIEŽIŪRA

Nustatykite reguliarių aptarnavimų grafiką su priminimais, kurie užtikrins jūsų autoparko aukščiausio lygio saugumą ir kurą taupantį vairavimą.

OEM_96

PRIIMKITE PAGRĮSTUS SPRENDIMUS

Turėdami įžvalgas apie savo autoparko veiklą, jūs galėsite priimti duomenimis pagrįstus sprendimus , kurie padės pasiekti didesnį tvarumą ir jūsų autoparko efektyvumą.

Mes turime jums sprendimą!

Mums rūpi jūsų autoparkas - leiskite mums jį optimizuoti.