fima gelezinkeliai

Jau 36 metus savo veiklą vykdanti įmonė „Elektrobalt“ prekiauja elektros instaliacijos ir elektrotechnikos gaminiais visoje Lietuvoje.

Į B2B segmentą orientuotos įmonės tikslai yra plataus asortimento pasiūla, kokybė, patikimumas ir greitas aptarnavimas. Šiuos pažadus „Elektrobalt“ vykdo efektyviai ir nuosekliai — ji importuoja tik profesionaliai atrinktus, sertifikuotus aukščiausios kokybės elektrotechnikos pramonės gaminius, išsiskiria kvalifikuotu ir kompetentingu, operatyvų aptarnavimą suteikiančiu personalu bei nuolat siekia tobulinti veiklos procesus. Pasak „Elektrobalt“ sandėlių ir logistikos vadovo Žyginto Sidaravičiaus, būtent šis noras tobulėti ir paskatino sprendimą įdiegti „Fleet Complete“ transporto kontrolę.

truck

Automobilių parko valdymo sprendimų diegimas

„Sprendimas įdiegti transporto kontrolės sistemą įmonės autoparke mums reiškė tai, kad galėsime įvertinti vadybininkų darbą, gauti analizę apie tai, kuriuos klientus dažniausiai lankome, optimizuoti dokumentų pildymą ir efektyviau valdyti įvairias susidariusias situacijas“, teigia Ž. Sidaravičius.

Anot jo, „Fleet Complete“ atstovo mokymai po programos įdiegimo buvo itin naudingi. Juose išmoko pagrindinius aspektus, ką reikia žinoti apie pačią programą, kaip ja naudotis, kokių rezultatų tikėtis bei kokias papildomas galimybes ji atveria.

Sprendimo diegimas, Ž. Sidaravičiaus teigimu, truko iki pusės metų. „Tai buvo pakopinis procesas. Pradžioje buvo sukurta bazė, nuo kurios ir atsispyrėme — žymėjome šventes, pildėme darbuotojų atostogas ir tikrai neišnaudodavome pilno sprendimo potencialo, o dabar automatizavome viską nustatydami verslo, asmeninių kelionių laikus ir, apskritai, labai išplėtėme sprendimo naudojimą“.

Kodėl „Fleet Complete“?

Ž. Sidaravičius tikina, kad išbandyti alternatyvas įmonės planuose nebuvo: „Alternatyvų bandyti net neturėjome minties. Žinojome, kad „Fleet Complete“ yra populiariausia rinkoje, tai iškart ir kreipėmės į žinomiausią profesionalą. Be to, turėjome rekomendacijų ir gerų atsiliepimų iš kitų rinkoje esančių įmonių, todėl dvejonių tikrai nebuvo“.

Tarp pasiektų rezultatų — 30 proc. finansinės naudos

Du pagrindiniai „Fleet Complete“ atnešti rezultatai, viršiję „Elektrobalt“ lūkesčius, yra patogumas ir finansinė nauda. „Įdiegę šią programą, gavome viską, ko tikėjomės ir daugiau. Labai džiugu, kad mums nebereikia pildyti fizinių dokumentų, tokių kaip kelionės lapai ar darbuotojų atostogų prašymai, skaičiuoti kilometražo ir vargti su viskuo, kas iki šiol buvo daroma rankiniu būdu. Dabar — viskas yra programoje“.

Ypač didelę pagalbą įmonei suteikia tai, kad į programą suvedus visas sąskaitas už automobilių remontą bei kitas išlaidas, yra gaunama statistika su analize apie kiekvieno automobilio kilometro kainą. „Pavyzdžiui, jeigu matome, kad per mėnesį remontas kainavo 6000 Eurų, o automobilis nuvažiavo tik 3000 km, iškart žinome kokius veiksmus atlikti toliau. Taip optimizavę transportą, nuo sistemų įdiegimo pradžios jau sutaupėme apie 30 procentų“, džiaugiasi Ž. Sidaravičius.

Įmonė taip pat naudoja automobilių rezervacijos sprendimą. Žmonės, kurie neturi automobilio, bet nori pasinaudoti įmonės transportu, „Fleet Complete“ programoje gali rezervuoti laiką. Ten visiems yra matoma, kada tam tikras automobilis yra užimtas ir kada — laisvas.

Ateities vizija

Nors „Fleet Complete“ sprendimus „Elektrobalt“ stengiasi naudoti pilnu pajėgumu, Ž. Sidaravičius pripažįsta, kad dar tikrai ne viskas, kad ateityje dar laukia daug efektyvių rezultatų. „„Fleet Complete“ sprendimai suteikia tikrai daug galimybių — reikia tik įdirbio ir šiek tiek laiko viską įgyvendinti. Mūsų ateities tikslas būtų toks, kad absoliučiai visi su autoparku susiję procesai būtų vykdomi tik, naudojant „Fleet Complete“ programinę įrangą — tai padėtų maksimaliai efektyvinti veiklą“.

„Įdiegę šią programą, gavome viską, ko tikėjomės ir daugiau. Labai džiugu, kad mums nebereikia pildyti fizinių dokumentų, tokių kaip kelionės lapai ar darbuotojų atostogų prašymai, skaičiuoti kilometražo ir vargti su viskuo, kas iki šiol buvo daroma rankiniu būdu. Dabar — viskas yra programoje“.

Žygintas Sidaravičius

UAB „Elektrobalt“ sandėlių ir logistikos vadovas

 

Mes turime jums sprendimą!

Mums rūpi jūsų autoparkas - leiskite mums jį optimizuoti.