Fleet Complete MGS30

Naujasis GPS seklys, lengvai montuojamas savarankiškai bei pasižymintis puikiu kainos ir kokybės santykiu.

Prašykite pasiūlymo

Mes siūlome alternatyvą populiariajam įrenginiui „MGS60 Plug ‘N Drive Tracker“. Naujajame „Fleet Complete“ „MGS30“ naudojama moderniausia GPS technologija. Be to, šis įrenginys pasižymi ir daugybe kitų privalumų:

 

  • Paslauga teikiama tik verslo klientams.
  • Tai yra naujausia GPS technologija grindžiamas automatinio kelionių lapų ir transporto kontrolės sprendimas jūsų verslui.
  • Paprasta sumontuoti ant automobilio akumuliatoriaus – galite iš karto pradėti važiuoti, nereikės naudoti ilginamųjų laidų ar vykti į servisą.
  • Tinka visų tipų transporto priemonėms, įskaitant elektromobilius.
  • Programinė įranga atnaujinama automatiškai, naudojant SIM kortelę.
  • Kainuoja tiek pat, kiek „MGS60 Plug ‘N Drive“ (su OBD jungtimi).
Fleet Complete MGS30

Norite sužinoti daugiau?

Palikite savo kontaktus ir mes jums suteiksime daugiau informacijos apie produktą ir jo kainą.

Prašykite pasiūlymo

coin-stack-96

Automatinis kelionių žurnalas ir transporto kontrolė

Įsigiję naująjį „MGS30“, galėsite naudoti naujausia GPS technologija grindžiamus automatinius kelionių lapus bei transporto kontrolę. Šis įrenginys turi ir daugybę kitų privalumų, apie kuriuos daugiau informacijos pateikiama žemiau. Mūsų klientai neturi mokėti daugiau nei būtina – klientams visuomet pasiūlysime geriausią rinkoje esantį automatinio kelionių lapų ir transporto kontrolės sprendimą. Todėl produkto kainą mes išlaikome tokiame pačiame lygmenyje kaip anksčiau.

coin-stack-96

Paprasta įdiegti be papildomų išlaidų

Naujoji „Fleet Complete“ „MGS30“ įranga montuojama ant automobilio akumuliatoriaus – tai užtrunka vos kelias sekundes, nereikia net OBD lizdo. Lengvai ir greitai sumontavę įrenginį ir prijungę jį prie automobilio akumuliatoriaus, galite iš karto pradėti važiuoti. Taigi išvengsite apsilankymo servise ir nepatirsite papildomų išlaidų montavimui.

Įrenginys tinka visų tipų transporto priemonėms, net elektromobiliams.

coin-stack-96

Nuolatiniai atnaujinimai

„Fleet Complete“ įmonėje nuolat kuriame paslaugas, padedančias spręsti kasdienes problemas mūsų 600 000 klientų. GPS įranga automatiškai nuotoliniu būdu gauna paskutinius atnaujinimus, o programinė įranga – funkcinius papildymus. Visi atnaujinimai mūsų klientams yra nemokami, o tai yra unikalu tarp telematikos paslaugų teikėjų.

fleet management 02

Tinka visų tipų transporto priemonėms, taip pat ir elektromobiliams 

Įrenginys veikia visų tipų transporto priemonėse: 

  • Elektromobiliuose;
  • Hibridiniuose;
  • Dyzeliniuose;
  • Benzininiuose.

„MGS30“ atitinka tą patį standartą ir veikia puikiai, nepriklausomai nuo transporto priemonės tipo.

Programinė įranga atnaujinama naudojant SIM kortelę

„Fleet Complete“ nuolatos kuria naujas paslaugas, sprendžiančias kasdienes 600 000 klientų problemas. Turėdami GPS įrenginyje įmontuotą SIM kortelę, galėsite automatiškai atsisiųsti mūsų automatinių kelionių lapų ir transporto kontrolės programinės įrangos naujinius, vos tik jie taps prieinami. Visi programinės įrangos naujiniai mūsų klientams yra nemokami ir tai yra unikalu tarp telematikos paslaugų teikėjų.

 

Fleet Complete MGS030 GPS track temperature

Mes turime jums sprendimą!

Mums rūpi jūsų autoparkas - leiskite mums jį optimizuoti.