Fleet Complete®, pirmaujantis integruotų komercinio transporto sprendimų tiekėjas pasaulyje, džiaugiasi, būdamas jau dešimtmetį tarp Branham300 geriausiųjų. Šiais metais jis yra Nr. 87250 Kanados IRT (informacijos ir ryšių technologijų) kompanijų savo nuolatinių pasiekimų inovacijų srityje ir globalaus augimo dėka.

Vienas didžiausių Fleet Complete praėjusių metų projektų – debesų platforma CONNVEX™, kuri leidžia atlikti didelio masto analizę, kuriant pažangias ateities transporto sistemas. Šiuo metu rinkoje nėra kito tokio sprendimo. Vienas iš CONNVEX sėkmės istorijos pavyzdžių yra Phillips Connect Technologies, kuri naudoja debesų analizę, skirtą analizuoti duomenis, siunčiamus iš priekabų sumontuotų jutiklių, ir taip užkirsti kelią gedimams.

Fleet Complete taip pat šiemet pradėjo bendradarbiavimą su General Motors, siekdama pateikti Chevrolet, Buick, GMC ir Cadillac automobiliams pažangius sprendimus. Fleet Complete sukurta CONNVEX platforma su gamykline OnStar jungtimi leidžia transporto priemonėms nemontuojant papildomos įrangos diegti IoT sprendimus, padedančius sumažinti išlaidas ir prastovų laiką bei pagerinti vairuotojų elgesį.

„Tai yra vienas iš mūsų tikslų”, – komentavo Fleet Complete vadovas Tony Lourakis. „Mes norime padėti autoparkams suklestėti, nepaisant jų dydžio ar pelno maržos. Kiekvienas gali turėti prieigą prie saugių ir patikimų transporto sprendimų, pagrįstų tokiomis integruotomis komercinio transporto platformomis kaip mūsų. Kuo daugiau mes augsime ir plėsimės, tuo labiau šios pažangios technologijos taps prieinamos mažesnėms įmonėms, ir jos galės pelningiau dirbti savo srityje. Todėl didelė garbė, kad Branham300 mus 10 metų iš eilės atrinko kaip sėkmingą IRT verslą. Tai reiškia, kad mes artėjame prie savo tikslo ir padedame kurti naujus verslo modelius. ”

Fleet Complete metų pradžioje taip pat įsigijo Ecofleet, kuri yra dalis bendrovės tarptautinio plėtros plano, ir suteikia pirmaujančią poziciją Šiaurės Europoje. Po įsigijimo, Kanados bendrovės Fleet Complete aptarnaujamo autoparko bazė padidėjo iki 110 000 Europoje, o visame pasaulyje – daugiau kaip 400 000 vienetų. Tuo tarpu, pradėtas bendradarbiavimas su Deutsche Telecomatvėrė duris į Vokietijos rinką su beveik 5 mln. transporto priemonių.

„Vėlgi, Kanados IRT bendrovės gali didžiuotis savo pasiekimais, ir mes džiaugiamės, kad galime apdovanoti verslininkus savo dėmesiu šioje itin verslui svarbioje srityje”, – pridūrė Wayne Gudbranson, Branham Group vadovė.

Apie Branham300

Branham Group Inc. yra pasaulinė IRT rinkos tyrimų ir strateginės rinkodaros kompanija, šiemet švenčianti projekto Branham300 25-ąsias metines. Branham300 yra Kanados prestižiškiausias IRT verslo reitingas, skaičiuojamas pagal apyvartą. Šiame sąraše taip pat reitinguojamos visos IRT tarptautinės bendrovės, vykdančios veiklą Kanadoje, taip pat daug žadantys naujokai, kurie, pasak Branham, artimiausiu metu užims aukštą vietą rinkoje. Branham300 projektas yra vienintelis Kanadoje vieningos rūšies reitingas, jungiantis privačias ir viešąsias įmones į vieną sąrašą.

Apie Fleet Complete®

Fleet Complete® tai pirmaujanti pasaulinė IoT paslaugų kompaniją, kurios paslaugos yra efektyvaus automobilių transporto, turto bei mobilaus personalo valdymo sprendimai. Aptarnaudama virš 500 000 vartotojų ir virš 30 000 įmonių Kanadoje, JAV, Meksikoje, Australijoje, Nyderlanduose, Belgijoje, Liuksemburge, Austrijoje, Vokietijoje, Danijoje, Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje bendrovė išlaiko glaudžius bendradarbiavimo ir platinimo ryšius su tokiais partneriais kaip AT&T Jungtinėse Amerikos Valstijose, TELUS Kanadoje, Telstra Australijoje ir Deutsche Telekom (T-Mobile) įvairiose Europos šalyse. Ji išlieka viena sparčiausiai augančių bendrovių Šiaurės Amerikoje, laimėjusi daugybę apdovanojimų inovacijų ir verslo augimo srityse. Daugiau informacijos rasite www.fleetcomplete.com

Daugiau informacijos:

David Prusinski
EVP, Sales and Marketing, Fleet Complete
david.prusinski@fleetcomplete.com
marketing@fleetcomplete.com