Fleet Complete augimo rodiklis viršija 53 proc., kompanija ir toliau užima pirmaujančias pozicijas tarp sparčiausiai augančių telematikos kompanijų tarptautinėje rinkoje.

(Gruodžio 20, 2018, Torontas) – Berg Insight leidinyje Nr. 13 “Fleet Management in Europe” ir taip pat jų leidinyje Nr. 8 “Fleet Management in the Americas” Fleet Complete pripažinta kaip sparčiai auganti per 2017/18 fiskalinius metus. Tai parodo aukštas kompanijos pozicijas tarptautiniu mastu tarp didžiausių telematikos sprendimų tiekėjų Europoje ir Šiaurės Amerikoje.

Šiandien Fleet Complete apyvartos augimas viršija 53 proc., pardavimų pajamos sudaro 107 mln. Kanados dolerių (70 mln. Eur arba 80 mln. JAV dolerių).

“Berg Insight ataskaita dar kartą pabrėžia, kokie puikūs finansiniai metai buvo Fleet Complete,” pažymi Tony Lourakis, Fleet Complete įkūrėjas ir vadovas. “2018 metais mes pasiekėm labai daug – pradėjom bendradarbiavimą su Deutsche Telekom Vokietijoje, užsitvirtinom pirmaujančias pozicijas Šiaurės Europoje, įsigydami Ecofleet, praplėtėm partnerystės ribas su tokiais žymiais automobilų originaliosios įrangos gamintojais (OEM) kaip General Motors, Philips Connect Technologies ir Mitsubishi. Tai leido mums pasiekti ženklių augimo rezultatų itin konkurencingoje tarptautinėje rinkoje.“

Telematikos rinka, tiek Amerikoje, tiek Europoje, yra greito augimo stadijoje, ir pasak Berg Insight, tikėtina, kad tokia ir išliks ateinančiais metais. Europos rinka šiandien skaičiuoja 37,8 mln. lengvųjų ir krovininių komercinių automobilių, bet tik 7,7 mln. iš šių transporto priemonių turi įdiegtus transporto kontrolės sprendimus. Šis skaičius tikėtina, kad padvigubės iki 2022, pasiekdamas 15,6 mln. vartotojų.