Įsigydama Ecofleet, kompanija įžengia į naujas rinkas Skandinavijoje ir Baltijos šalyse, tuo pačiu praplėsdama savo tarptautinę vartotojų bazę iki 400 000.

(2018 sausio 31 – Torontas, Kanada) – Fleet Complete, sparčiausiai augantis IoT sprendimų komerciniam transportui tiekėjas, šiandien paskelbė įsigyjantis Ecofleet kompaniją, kuri yra pirmaujantis telemetrijos rinkos žaidėjas Šiaurės Europos ir Baltijos regionuose. Pirkimo sąlygos neatskleidžiamos. Tai antrasis kompanijos Fleet Complete sandoris Europoje. 2016 metais jie įsigijo ITmobile, kuri šiuo metu veikia kaip Fleet Complete Europe ir vykdo veiklą Olandijoje, Belgijoje, Liuksemburge, Austrijoje ir neseniai pradėjo Vokietijoje.

Ecofleet yra vienas didžiausių telemetrijos tiekėjų Šiaurės Europos rinkoje, siūlantis taupančius kaštus ir itin efektyvius transporto kontrolės ir automobilių parko valdymo sprendimus Danijoje, Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Kompanija turi daugiau kaip 80 000 vartotojų, kurie padidins Fleet Complete vartotojų bazę iki 110 000 vartotojų Europoje ir iki 400 000 globaliai.

Ecofleet įkūrėjai ir vadovų komanda toliau tęs verslą savo regione, išnaudodami vietinės rinkos patirtį, siekdami globalių Fleet Complete tikslų. Produktas Autolog by Ecofleet – automatiniai GPS kelionių lapai skirti verslo mokesčių kompensacijoms – dėl savo pirmaujančių pozicijų kai kuriose rinkose ir toliau bus siūlomas kaip atskiras prekės ženklas. Numatoma šį produktą ateityje siūlyti ir kituose Europos regionuose bei Šiaurės Amerikoje.

“Ecofleet turi didžiulę profesionalų komandą, puikų produktą ir inovatyvias technologijas, kurias mes planuojame įtraukti į savo globalų pasiūlymą rinkai”, komentuoja Tony Lourakis, Fleet Complete vadovaujantis direktorius. “Sujungdami Ecofleet sėkmę su itin plačia Fleet Complete IoT infrastruktūra ir mobilaus ryšio tiekėjų partneryste, mes sukursime galingą globaliai veikiančią IoT platformą, kuri padės transporto parką turinčioms įmonėms visame pasaulyje sutaupyti kaštus ir uždirbti daugiau pelno.”

Šis įsigijimas yra nuosekliai vykdomos Fleet Complete globalios plėtros strategijos veiksmas, jis suteikia galimybę įgyti lyderiajaunčias pozicijas Šiaurės Europos rinkose ir užtikrinti telemetrijos veiklos augimą artėjančius 5 metus. Kompanija šiuo metu koncentruojasi į tolimųjų reisų transporto sektorių Europoje, didžiuodamasi jo sėkme Šiaurės Amerikoje, kur vien per gruodžio mėnesį (2017 m.) buvo prijungtas rekordinis 30 000 vartotojų skaičius.

Fleet Complete taip pat ketina plėtoti bendradarbiavimą su komercinio transporto originalios įrangos gamintojais (OEMs) Vakarų Europoje. Šis strateginis bendradarbiavimas padės pažangiausiais IoT sprendimais verslui sumažinti valdomo transporto prastovų laiką ir bendras transporto nuosavybės išlaidas, taip pat padidinti krovinių bei keleivių gabenimo efektyvumą. Šie sprendimai bus skirti plačiam paskirčių ir veiklų spektrui ir įvairiems transporto priemonių tipams. Fleet Complete taip pat pasinaudos unikaliomis Ecofleet automobilių dalinimosi galimybėmis, kad pagreitintų „connected vehicles“ technologijos adaptaciją Europoje ir kitose rinkose.

“Fleet Complete ir Ecofleet derinys siūlo išskirtinį produktą ir technologines galimybes”, teigia Stig Lyngsie, Ecofleet kompanijos administracijos vadovas. “Mūsų bendros vertybės ir vidinė kultūra puikiai sutampa, ir kartu mes pasieksime dar geresnių rezultatų tarptautinėje arenoje. Abi kompanijos yra orientuotos į klientą ir nuolatos investuoja į inovacijas. Mes esame laimingi, tapdami Fleet Complete dalimi, ir kartu pasieksime daugiau.”

 

Apie Fleet Complete®

Fleet Complete® tai pirmaujanti pasaulinė IoT paslaugų kompaniją, kurios paslaugos yra efektyvaus automobilių transporto, turto bei mobilaus personalo valdymo sprendimai. Aptarnaudama virš 400 000 vartotojų ir virš 30 000 įmonių visame pasaulyje, bendrovė išlaiko glaudžius bendradarbiavimo ir platinimo ryšius su tokiais partneriais kaip AT&T Jungtinėse Amerikos Valstijose, TELUS Kanadoje, Telstra Australijoje ir T-Mobile Europoje. Ji išlieka viena sparčiausiai augančių bendrovių Šiaurės Amerikoje, laimėjusi daugybę apdovanojimų inovacijų ir verslo augimo srityse. Daugiau informacijos rasite fleetcomplete.com

 

Apie Ecofleet

Ecofleet yra tarptautinė bendrovė, kurianti programinę įrangą ir teikianti GPS technologija pagrįstus transporto kontrolės ir užduočių valdymo sprendimus. Mūsų specializacija: automobilių parko ir darbinių procesų optimizavimas, kuris padėtų mūsų klientams mažinti kaštus ir didinti pelną. Ecofleet yra vienas pirmaujančių telemetrijos tiekėjų Skandinavijoje, Baltijos šalyse ir Rytų Europoje, o iš viso naudojamas daugiau kaip 20 pasaulio šalyse ir virš 80 000 transporto priemonių. Daugiau informacijos www.ecofleet.lt

Raimondas Laurelis
Pardavimų vadovas, Ecofleet Lietuva, UAB
raimondas.laurelis@ecofleet.com
(+370) 612 24422

David Prusinski
EVP, Sales and Marketing, Fleet Complete
david.prusinski@fleetcomplete.com
marketing@fleetcomplete.com