Fleet Complete, viena sparčiausiai augančių technologinių kompanijų sujungtų transporto priemonių rinkoje, šiandien paskelbė, kad pradėjo naują investicinį bendradarbiavimą su Ontario Teachers’ pensijų fondu (Ontario Teachers’).

Ontario Teacher’s, Kanados didžiausias vienos profesijos pensijų fondas, įsigyja turtą iš investuotojų, įskaitant fondus, valdomus Madison Dearborn Partners (“MDP”), pirmaujančios privataus kapitalo įmonės, įsikūrusios Čikagoje. Ontario Teachers’ dirbs jungtinėje partnerystėje su Fleet Complete vadovų komanda ir MDP, vykdydami kompanijos strateginį planą.

“Aš taip džiaugiuosi mūsų bendradarbiavimu su Ontario Teachers’, geras sutapimas yra tai, kad mūsų abiejų kompanijų būstinės įsikūrusios Toronte,” sako Tony Lourakis, Fleet Complete įkūrėjas ir vykdantysis direktorius. “Ontario Teachers’ užtikrins Fleet Complete galimybę gauti ženklų ilgalaikį kapitalą.

Šis įvykis, kartu su mūsų besitęsiančiu bendradarbiavimu su MDP, įgalins mus toliau sparčiai augti ir susitelkti į mūsų tikslą – būti pasaulyje lyderiais, teikiančiais strategiškai svarbias sujungtas technologijas autoparkus, turtą ir mobilius darbuotojus turintiems verslams.”

Prieš 20 metų technologijų rinkoje įkurta Fleet Complete šiuo metu yra pirmaujanti ir itin universali sujungtų transporto priemonių globali platforma, padedanti smulkiam ir vidutinio dydžio verslui bei didelėms bendrovėms optimizuoti jų kasdienes operacijas. Aptarnaudama virš 500 000 vartotojų visame pasaulyje, Fleet Complete naudoja naujausias technologijas ir bendradarbiauja su pirmaujančiais tarptautiniais automobilių originaliosios įrangos gamintojais (OEM), užtikrindama pačius inovatyviausius sprendimus savo klientams.

Ontario Teachers’ Private Capital grupė turi ilgą investavimo į technologijų sektorių istoriją, taip pat sėkmingą patirtį dirbant su lyderiaujančiomis vadovų komandomis, padedant įgyvendinti jų augimo ambicijas.

“Mes džiaugiamės tapdami partneriais su Tony ir visa Fleet Complete vadovų komanda kartu su MDP. Kartu kursime didelę kanadietišką sėkmės istoriją,” sako Jane Rowe, Vyriausioji Vykdančioji Direktorė, Privataus kapitalo skyrius, Ontario Teachers’. “Fleet Complete jau pasižymėjo didžiuliu augimu, kurį lėmė sėkminga įmonės globalios plėtros strategija ir produktų inovatyvumas. Mes nekantraujame pradėti dirbti su Fleet Complete vadovų komanda, bendradarbiaujant su MDP, ir tikime, kad tai padės paspartinti Fleet Complete globalaus augimo ambicijų įgyvendinimą.”

“Fleet Complete patyrė didžiulį augimą per pastaruosius septynerius metus, išplėsdama savo verslą pasauliniu lygiu ir užtikrindama išskirtinius produktus ir technologinius sprendimus savo augančiai klientų bazei,” sako Doug Grissom, MDP vykdantysis direktorius ir Business and Government Software and Services team kompanijos vienas iš vadovų. “Tony ir jo vadovų komanda atliko milžinišką darbą, todėl kartu su Ontario Teachers’ bei Fleet Complete vadovų komanda mes ir toliau planuojame tęsti Fleet Complete stiprų, inercinį augimą.”

Finasinės sandorio detalės nėra atskleidžiamos.

Šio sandorio metu Fleet Complete finansiniai patarėjai buvo Lazard ir Barclays. Kirkland & Ellis bei Dentons Canada LLP atstovavo kaip advokatai Fleet Complete ir MDP pusei. Torys LLP atstovavo kaip advokatai Ontario Teachers’.

Apie Fleet Complete

Fleet Complete® tai pirmaujantis globalus sujungtų transporto technologijų tiekėjas, teikiantis strategiškai svarbius autoparkų, turto ir mobiliios darbo jėgos valdymo sprendimus. Kompanija aptarnauja virš 500 000 vartotojų ir virš 30 000 įmonių Kanadoje, JAV, Meksikoje, Australijoje, Nyderlanduose, Belgijoje, Liuksemburge, Austrijoje, Vokietijoje, Danijoje, Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Kompanija platina savo paslaugas, bendradarbiaudama su tokiais partneriais kaip AT&T JAV, TELUS Kanadoje, Telstra Australijoje, ir Deutsche Telekom (T-Mobile) įvairiose Europos šalyse. Daugybė pasaulinių transporto gamintojų ir pirminio lygio tiekėjų, tokių kaip General Motors, Mitsubishi ir Philips Industries naudoja Fleet Complete sukurtą sujungtų transporto priemonių platformą CONNVEX, kad galėtų pateikti savo klientams itin profesionalius telematikos sprendimus. Fleet Complete išlieka viena sparčiausiai augančių įmonių pasaulyje, laimėjusi daugybė apdovanojimų dėl savo inovacijų ir augimo. Daugiau informacijos rasite fleetcomplete.com​

Apie Ontario Teachers’

Ontario Teachers’ Pensijų Fondas (Ontario Teachers’) tai didžiausias Kanadoje vienos profesijos pensijų fondas, turintis 193,9 mlrd. JAV dolerių grynojo turto 2018 metų birželio 30 dienai.Jis valdo diversifikuotą globalų turto portfolio, kurio maždaug 80% valdoma fondo viduje, ir yra uždirbęs maždaug 9,9% metinę grąžos normą nuo fondo įkūrimo 1990 metais. Ontario Teachers’ tai nepriklausoma organizacija, įsikūrusi Toronte. Jos Azijos-Ramiojo vandenyno regiono ofisas yra įsikūręs Honkonge, o Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos regiono – Londone. Pelno siekiantis fondas, kuris yra pilnai finansuojamas, investuoja ir administruoja Ontario provincijos323 000 dirbančiųir išėjusių į pensiją mokytojų pensijas. Daugiau informacijos rasite otpp.com arba Twitter socialiniame tinkle @OtppInfo.

Apie Madison Dearborn Partners

Madison Dearborn Partners, LLC (MDP), įsikūrusi Čikagoje, šiuo metu yra pirmaujanti privataus kapitalo JAV investicinė bendrovė. Nuo įkūrimo pradžios 1992 metaisįmonė yra sukūrusi septynis fondus su 23 mlrd. JAV dolerių bendro kapitalo ir yra atlikusi 140 investicinių sandorių. Šiuo metu MDP investuoja daugiausia iš savo naujausio fondo, 4,4 mlrd. JAV dolerių vertės MDCP Fund VII, į skirtingo spektro verslus, tokius kaip privataus ir valstybinio kapitalo programinės įrangos ir paslaugų kūrėjus; finansines ir transakcijų paslaugas; pagrindines pramonės šakas; sveikatos priežiūros paslaugas; telekomunikacijų, medijos ir technologijų paslaugas. Daugiau informacijos rasite mdcp.com.​

 

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite:

Fleet Complete:

David Prusinski, EVP Sales & Marketing

marketing@fleetcomplete.com
MDP:

Abernathy MacGregor

Chuck Dohrenwend or Kate Murray

212-371-5999

AbmacMDCP@abmac.com