Fleet Complete ir toliau išlieka viena sparčiausiai augančių technologinių įmonių telematikos rinkoje, pasižymėdama apyvartos augimu net 164% per 3 metus. 

Torontas, Lapkričio 15, 2018– Fleet Complete® yra 455 vietoje Deloitte’s Technology Fast 500™ reitinge, kurioje reitinguojamos 500 sparčiausiai augančių technologinių kompanijų Šiaurės Amerikoje.

„Tai didžiulė garbė ir toliau būti elitinių kompanijų dalimi, kurios metai iš metų tik auga,“ teigia Tony Lourakis, Fleet Complete įkūrėjas ir vykdantysis direktorius (CEO).

“Laimėjimas Deloitte’s Technology Fast 500 reitinge parodo mūsų technologinių inovacijų įtaką telematikos rinkoje. Mūsų pasaulinio lygio sprendimai padeda optimizuoti vis daugiau ir daugiau verslų visame pasaulyje.“

Tai jau nebe pirmas kompanijos pripažinimas, Fleet Complete jau spėjo pasižymėti Deloitte Technology Fast 50™ reitinge, ir dar prieš tai Deloitte North American Technology Fast 500.

Šiais metais užimta pozicija tik patvirtina Fleet Complete tvarų ir finansiškai atsakingą požiūrį į spartų augimą ilgalaikio pelno perspektyvoje globaliu mastu.

 

“Mes ir toliau tęsiame skverbimąsi į naujas rinkas ir regionus ir tikimės kitais metais dar didesnio augimo,“ teigia Lourakis.

Tvirta strategija ir globali ekspansija suteikė Fleet Complete galimybę padidinti apyvartą nuo 2014 iki 2017 metų net 164 procentais. Šiandien kompanija pirmauja telematikos sprendimų rinkoje Šiaurės Amerikoje, taip pat Europoje ir Australijoje.

Be to, Fleet Complete ir toliau plečia savo veiklą su OEM (originaliosios įrangos gamintojais) partneryste ir CONNVEX™ sprendimo integracijomis – Fleet Complete sukurta platforma sujungtoms transporto priemonėms valdyti, pasitelkiant didžiųjų duomenų analizę. Tokie sprendimai atveria kompanijai plačiausius pajėgumus pasalinėje telematikos rinkoje.

“Sveikiname Deloitte 2018 Technology Fast 500 nugalėtojus, jų pasiekimai išties stulbinantys,“ sako Sandra Shirai, Deloitte LLP viceprezidentė ir U.S. Technology, Media and Telecommunications vadovė. „Šios kompanijos inovatorės, kurios savo idėjas konvertavo į produktus, paslaugas ir patirtį, o tai pritrauks naųjų klientų ir ženkliai paskatins augimą.“

Apie Deloitte’s 2018 Technology Fast 500™
Deloitte’s Technology Fast 500 reitingą sudaro sparčiausiai augančios technologijų, medijos, telekomunikacijų, mokslo ir energetikos technologinės kompanijos – valstybinės ir privataus kapitalo – Šiaurės Amerikoje. Technology Fast 500 laimėtojai išrenkami pagal procentinį apyvartos augimą nuo 2014 iki 2017 metų.
Tam, kad įmonės patektų į Technology Fast 500 reitingą, jos turi turėti savo nuosavą intelektinę nuosavybę ar technologiją, kuri parduodama klientui kaip produktas ir generuoja didžiąją dalį įmonių apyvartos. Kompanijos turi turėti kasmetines veiklos pajamas mažiausiai 50 000 JAV dolerių, o einamąsias veiklos pajamas mažiausiai 5 milijonus JAV dolerių. Be to, kompanijos turi veikti mažiausiai 4 metus ir turi būti registruotos Šiaurės Amerikoje.

Apie Fleet Complete®
Fleet Complete® tai pirmaujanti pasaulinė IoT paslaugų kompaniją, kurios paslaugos yra efektyvaus automobilių transporto, turto bei mobilaus personalo valdymo sprendimai. Aptarnaudama virš 500 000 vartotojų ir virš 30 000 įmonių Kanadoje, JAV, Meksikoje, Australijoje, Nyderlanduose, Belgijoje, Liuksemburge, Austrijoje, Vokietijoje, Danijoje, Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje bendrovė išlaiko glaudžius bendradarbiavimo ir platinimo ryšius su tokiais partneriais kaip AT&T Jungtinėse Amerikos Valstijose, TELUS Kanadoje, Telstra Australijoje ir Deutsche Telekom (T-Mobile) įvairiose Europos šalyse. Ji išlieka viena sparčiausiai augančių bendrovių Šiaurės Amerikoje, laimėjusi daugybę apdovanojimų inovacijų ir verslo augimo srityse. Daugiau informacijos rasite www.fleetcomplete.com

Daugiau informacijos:
David Prusinski
EVP, Sales and Marketing, Fleet Complete
david.prusinski@fleetcomplete.com
marketing@fleetcomplete.com