Torontas (Vasario 28, 2019) – Fleet Complete®, viena sparčiausiai augančių technologinių kompanijų tinklinių automobilių technologijų rinkoje, užbaigia prieš kurį laiką paskelbtą investicijų partnerystės įforminimą su Ontario Teachers’ pensijų fondu (Ontario Teachers’).

2018 metų lapkritį Ontario Teachers’, didžiausias Kanados vienos profesijos pensijų fondas, susitarė įsigyti Fleet Complete turtą iš investuotojų, įskaitant fondus, kuriuos valdo Madison Dearborn Partners („MDP”), pirmaujanti privataus kapitalo įmonė, įsikūrusi Čikagoje. Su Ontario Teachers’ parama ir toliau tęsiama partneryste su MDP, Fleet Complete vadovų komanda ir toliau tęs globalių kompanijos augimo ambicijų įgyvendinimą. MDP ir toliau išliks reikšmingu Fleet Complete investuotoju.

Prieš 20 metų technologijų rinkoje įkurta Fleet Complete šiuo metu yra pirmaujanti ir itin universali tinklinių automobilių technologijų globali platforma, padedanti smulkiam ir vidutinio dydžio verslui bei didelėms bendrovėms optimizuoti jų kasdienes operacijas. Aptarnaudama virš 500 000 vartotojų visame pasaulyje, Fleet Complete naudoja naujausias technologijas ir bendradarbiauja su pirmaujančiais tarptautiniais automobilių originaliosios įrangos gamintojais (OEM), užtikrindama pačius inovatyviausius sprendimus savo klientams.

Finasinės sandorio detalės nėra atskleidžiamos.

Šio sandorio metu Fleet Complete finansiniai patarėjai buvo Lazard ir Barclays. Kirkland & Ellis bei Dentons Canada LLP atstovavo kaip advokatai Fleet Complete ir MDP pusei. Torys LLP atstovavo kaip advokatai Ontario Teachers’.

Apie Fleet Complete

Fleet Complete® tai pirmaujantis globalus tinklinių automobilių technologijų tiekėjas, teikiantis strategiškai svarbius autoparkų, turto ir mobiliios darbo jėgos valdymo sprendimus. Kompanija aptarnauja virš 500 000 vartotojų ir virš 30 000 įmonių Kanadoje, JAV, Meksikoje, Australijoje, Nyderlanduose, Belgijoje, Liuksemburge, Austrijoje, Vokietijoje, Danijoje, Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Kompanija platina savo paslaugas, bendradarbiaudama su tokiais partneriais kaip AT&T JAV, TELUS Kanadoje, Telstra Australijoje, ir Deutsche Telekom (T-Mobile) įvairiose Europos šalyse. Daugybė pasaulinių transporto gamintojų ir pirminio lygio tiekėjų, tokių kaip General Motors, Mitsubishi ir Philips Industries naudoja Fleet Complete sukurtą tinklinių automobilių platformą CONNVEX, kad galėtų pateikti savo klientams itin profesionalius telematikos sprendimus. Fleet Complete išlieka viena sparčiausiai augančių įmonių pasaulyje, laimėjusi daugybė apdovanojimų dėl savo inovacijų ir augimo. Daugiau informacijos rasite fleetcomplete.com

Apie Ontario Teachers’

Ontario Teachers’ Pensijų Fondas (Ontario Teachers’) tai didžiausias Kanadoje vienos profesijos pensijų fondas, turintis 193,9 mlrd. JAV dolerių grynojo turto 2018 metų birželio 30 dienai. Jis valdo diversifikuotą globalų turto portfolio, kurio maždaug 80% valdoma fondo viduje, ir yra uždirbęs maždaug 9,9% metinę grąžos normą nuo fondo įkūrimo 1990 metais. Ontario Teachers’ tai nepriklausoma organizacija, įsikūrusi Toronte. Jos Azijos-Ramiojo vandenyno regiono ofisas yra įsikūręs Honkonge, o Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos regiono – Londone. Pelno siekiantis fondas, kuris yra pilnai finansuojamas, investuoja ir administruoja Ontario provincijos 323 000 dirbančių ir išėjusių į pensiją mokytojų pensijas. Daugiau informacijos rasite otpp.com arba Twitter socialiniame tinkle @OtppInfo.

Apie Madison Dearborn Partners

Madison Dearborn Partners, LLC (MDP), įsikūrusi Čikagoje, šiuo metu yra pirmaujanti privataus kapitalo JAV investicinė bendrovė. Nuo įkūrimo pradžios 1992 metais įmonė yra sukūrusi septynis fondus su 23 mlrd. JAV dolerių bendro kapitalo ir yra atlikusi 140 investicinių sandorių. Šiuo metu MDP investuoja daugiausia iš savo naujausio fondo, 4,4 mlrd. JAV dolerių vertės MDCP Fund VII, į skirtingo spektro verslus, tokius kaip privataus ir valstybinio kapitalo programinės įrangos ir paslaugų kūrėjus; finansines ir transakcijų paslaugas; pagrindines pramonės šakas; sveikatos priežiūros paslaugas; telekomunikacijų, medijos ir technologijų paslaugas. Daugiau informacijos rasite mdcp.com.

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite:

Fleet Complete:
David Prusinski, EVP Sales & Marketing
marketing@fleetcomplete.com

MDP:
Abernathy MacGregor
Chuck Dohrenwend or Kate Murray
212-371-5999
AbmacMDCP@abmac.com