„Fleet Complete“ strategija siekia didesnio augimo ateinančiais metais, todėl pristato naują technologijų vadovą, klientų sėkmės vykdantįjį viceprezidentą bei nepriklausomu direktoriumi paskiria pasaulinį „SaaS“ ekspertą.

Torontas (2020 m. gruodžio 10 d.) – „Fleet Complete“, pirmaujantis globalus tinklinių automobilių technologijų tiekėjas, 2021 m. toliau skatina pajamų augimą ir skelbia naujus vadovybės narius, kurie padės paspartinti bendrovės strategijos planą.

„Torch Mobile“ įkūrėjas ir buvęs „BlackBerry“ žiniatinklio technologijų viceprezidentas George Staikos prisijungė prie „Fleet Complete“ kaip naujasis vyriausiasis technologijų vadovas, kad įmonės pasaulinė plėtra būtų dar labiau suderinta su bendruoju produktų pasiūlymu.

Jis vadovaus pasaulinei produktų ir inžinerijos komandai kuriant naujos kartos funkcijas „Fleet Complete“ debesijos platformoje, kurios skatins įžvalgų įvairovę vartotojams. Artimiausiu metu Staikos taip pat yra pasiryžęs perkelti įmonės šiuolaikinio vartotojo patirtį į kitą lygį.

Kitas vadovų komandos papildymas – Peter Bilewicz – yra naujasis vykdantysis klientų sėkmės viceprezidentas. Bilewicz, 11 metų dirbęs „Salesforce“, pristato novatoriškų veiklos procesų ir turi didžiulę patirtį, kaip įgyvendinti klientų sėkmės strategijas.

Tęsdamas „Fleet Complete“ kaip į klientą orientuotos organizacijos įsipareigojimą, Bilewicz užtikrins strateginį vadovavimą komandoms, teikiančioms paslaugas po pardavimo klientams visame pasaulyje.

„Fleet Complete“ į direktorių valdybą taip pat paskyrė Wayne Purboo. Purboo yra visame pasaulyje žinomas intelektinės nuosavybės ir „Software-as-a-Service“ (SaaS) (liet. programinės įrangos kaip paslaugos) verslo modelių ekspertas, taip pat „New Relic“ vyresnysis strategijos viceprezidentas. Jis veiks kaip nepriklausomas direktorius, vadovausiantis bendrovei visais aspektais visame pasaulyje.

„Fleet Complete“ šiuo metu yra nuostabiame kelionės etape, – teigė Tony Lourakis, „Fleet Complete“ įkūrėjas ir generalinis direktorius. Mūsų rinka plečiasi, nuolat diegiamos naujovės. Mūsų klientai tikisi su mumis bendrauti naujais būdais. Todėl mes džiaugiamės galėdami pasveikinti prisijungus tokius aukštos kvalifikacijos asmenis, kurie padės vesti šią organizaciją į naujas aukštumas 2021 m.“