Kompanija pristato unikalią debesies principu veikiančią IoT platformą, kuri sukurta perduoti transporto technologinius sprendimus per įvairių dimensijų partnerystes tarp suinteresuotų verslo šalių.

Fleet Complete, sparčiausiai augantis IoT sprendimų komerciniam transportui tiekėjas, pristato CONNVEX – itin inovatyvią ir lanksčią, globalaus masto integruotą komercinio transporto ekosistemos platformą. Ji sukurta paspartinti integruotųjų transporto technologijų įdiegimą. Tai naujos transporto IoT eros pradžia, kuri įgalina skirtingas suinteresuotas puses išnaudoti inovatyvią debesies infrastruktūrą, prognozuojančias analizes ir telemetrijos patirtį galutinio kliento gaunamai vertei optimizuoti. Tai pasiūlo transformuojamus sprendimus ne tik transporto turėtojams, bet ir komercinio transporto originalios įrangos gamintojams (OEMs), sistemų tiekėjams, atsarginių transporto dalių bei aksesuarų rinkos dalyviams, vyriausybėms bei savivaldybėms, finansinėms insitucijoms bei daugeliui kitų suinteresuotų šalių.

Ultramoderni debesies platforma CONNVEX įgalina beprecedentį bendradarbiavimą tarp vienoje ekosistemoje. Tai itin sustiprina inovatyvių sprendimų ir verslo modelių veikimą tokiose sferose kaip autonominis vairavimas, krovinių mobilumas ir išmanaus miesto infrastruktūra. Sujungiant agreguotus duomenis ir analizę, CONNVEX aprūpina visus proceso dalyvius išsamiais mokymais ir originaliomis įžvalgomis, kas yra itin svarbu formuojant unikalų vertės pasiūlymą potencialiam klientui. Šis sprendimas gali būti pritaikytas nuotolinei diagnostikai ir prognozėms, vairavimo asistento sistemai ADAS, važiavimo pasidalijimui (“ride sharing”), elektrinių transporto priemonių mobilumui, skaitmeninei krovinių paieškai ir video telemetrijai, mobiliam resursų valdymui ir transporto pasidalinimui įvairiose kitose srityse. Kiekviena CONNVEX aplikacija skirta sutaupyti veiklos kaštus ir padidinti pelno galimybes galutiniam vartotojui.

“Mes labai džiaugiamės, išleisdami šią transformuojamą platformą, kuri yra komercinio transporto valdymo rinkos ateitis,” teigia Tony Lourakis, Fleet Complete įkūrėjas ir vykdantysis direktorius.

Žinia apie CONNVEX jau nuvilnijo komercinio transporto industrijoje, skatindama dabartines ir ateities partnerystes tokiose srityse kaip pirmaujančios komercinio transporto originalios įrangos gamyba (OEMs), pagrindinių transporto sistemų ir komponentų tiekimas, miestų automatizuotas valdymas, navigacijos paslaugų tiekimas, transporto parko valdymas skirtingose industrijose. Nauji produktai jau paleidimo procese, o daugiau informacijos bus paskelbta artimiausioje ateityje.

Apie Fleet Complete®

Fleet Complete® tai pirmaujanti pasaulinė IoT paslaugų kompaniją, kurios paslaugos yra efektyvaus automobilių transporto, turto bei mobilaus personalo valdymo sprendimai. Aptarnaudama virš 400 000 vartotojų ir virš 30 000 įmonių visame pasaulyje, bendrovė išlaiko glaudžius bendradarbiavimo ir platinimo ryšius su tokiais partneriais kaip AT&T Jungtinėse Amerikos Valstijose, TELUS Kanadoje, Telstra Australijoje ir T-Mobile Europoje. Ji išlieka viena sparčiausiai augančių bendrovių Šiaurės Amerikoje, laimėjusi daugybę apdovanojimų inovacijų ir verslo augimo srityse. Daugiau informacijos rasite fleetcomplete.com