Telekom įsipareigoja pateikti itin platų telemetrijos sprendimų spektrą nuosavą transportą valdančioms įmonėms, sudarydamas partnerystės sutartį su didžiausiu rinkos žaidėju Fleet Complete.

(Kovo 27, 2018 — Torontas, Kanada) — Telekom, didžiausias telekomunikacinių sprendimų tiekėjas Europoje, ir Fleet Complete, sparčiausiai besivystantis IoT sprendimų tiekėjas komercinio transporto srityje, oficialiai paskelbia apie savo partnerystę Vokietijoje. Pasiūlydama ateities technologijas Vokietijos transporto valdytojams, ši partnerystė užtikrins didžiausią portfolio telemetrijos sprendimų su debesies jungtimi, skirtą valdyti transportą, kitą mobilųjį turtą bei šios srities darbuotojus vienoje platfromoje.

Komercinis transportas yra svari Vokietijos ekonomikos dalis, skaičiuojanti virš 5 mlrd. komercinių automobilių ir 250 mlrd. Eur apyvartą. Apie 10 proc. metinio BVP išleidžiama statybos sektoriuje, kuriame dirba virš 74 000 kompanijų. Ir toliau augant šiam sektoriui, didelės apimties transporto operacijos reikalaus didesnio efektyvumo ir pažengusių telemetrijos technologijų, kurios galėtų garantuoti greitą reakcijos laiką bet kur ir bet kuriuo momentu.

Turėdami Fleet Complete pasiūlytą ir rinkoje pirmaujančią technologiją, Telekom sugebės išspręsti unikalius verslo iššūkius Vokietijos komercinio transporto sektoriuje, pristatydami didelės spartos mobilų ryšį, sujungtą su pilnai integruota IoT sprendimų platforma. Tai apims bet kurio dydžio, bet kurios srities ir bet kokio tipo transportą ir padės verslui pagerinti operacinį efektyvumą, padidinti saugumą, sumažinti nuosavybės kaštus ir padidinti pelno apatinę eilutę.

Telekom pasirinko Fleet Complete kaip partnerį dėl unikalios verslo strategijos ir tarptautinės sėkmės komercinio transporto rinkoje. Kompanijos globalumas ir didelė patirtis dirbant su stambiais mobilaus ryšio tiekėjais leidžia Fleet Complete susikoncentruoti į specifinius rinkos poreikius ir plėtoti aukščiausios klasės pasaulinę platformą. Fleet Complete sprendimai jau pasirodė Šiaurės Amerikoje, Australijoje ir Europos rinkose, įskaitant Beniliukso šalis, Austriją, Skandinaviją, Pabaltijį. Galiausiai, įžengiant į Vokietijos rinką, Telekom ir Fleet Complete bus labiausiai žinomi telemetrijos tiekėjai Europoje, suteiksiantys klientams itin patikimą didžiausio Europos mobilaus ryšio tiekėjo ir transporto valdymo sprendimą.

“Mes džiaugiamės dėl savo partnerystės su Telekom, tai didžiulis žingsnis, žengiant toliau į Europos rinką,” teigia Tony Lourakis, Fleet Complete įkūrėjas ir vykdantysis direktorius.  “Vokietijos rinka pilna galimybių komercinio transporto sektoriuje, ir pasirinkus geriausią telekomunikacijų tinklą Europoje, mes, kaip partneriai, galėsime patenkinti vietinės rinkos poreikius ir suteikti didžiausią skalę sprendimų komercinio transporto srityje.”

“Mes džiaugiamės bendradarbiavimu su Fleet Complete, kurie turi milžinišką patirtį pardavimuose su mobilaus ryšio operatoriais visame pasaulyje,” pasakoja Dennis Nikles iš Telekom. “Mūsų tikslas yra padėti mūsų klientams dirbti kuo pelningiau ir dabar mes galime pasiūlyti visapusišką transporto valdymo platformą, kuri yra tokia pat lanksti kaip ir mūsų klientų poreikiai. Naudodamiesi Telekom tinklu ir infrastruktūra, mūsų klientai galės užtikrnti geresnes paslaugas savo klientų ratui.”

Apie Fleet Complete®

Fleet Complete® tai pirmaujanti pasaulinė IoT paslaugų kompaniją, kurios paslaugos yra efektyvaus automobilių transporto, turto bei mobilaus personalo valdymo sprendimai. Aptarnaudama virš 400 000 vartotojų ir virš 30 000 įmonių visame pasaulyje, bendrovė išlaiko glaudžius bendradarbiavimo ir platinimo ryšius su tokiais partneriais kaip AT&T Jungtinėse Amerikos Valstijose, TELUS Kanadoje, Telstra Australijoje ir Deutsche Telekom (T-Mobile) įvairiose Europos šalyse. Ji išlieka viena sparčiausiai augančių bendrovių Šiaurės Amerikoje, laimėjusi daugybę apdovanojimų inovacijų ir verslo augimo srityse. Daugiau informacijos rasite fleetcomplete.com

David Prusinski
EVP, Sales and Marketing, Fleet Complete
david.prusinski@fleetcomplete.com
marketing@fleetcomplete.com